Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber

Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Łódź, łódzkie

Misją Fundacji jest świadczenie wielokierunkowej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i ich bliskim. Oprócz pomocy ofiarom wypadków kładziemy szczególny nacisk na działalność prewencyjną i edukacyjną, mającą na celu poprawę bezpieczeństwa drogowego. Ponadto Wspieramy placówki medyczne w wyspecjalizowane w leczeniu poszkodowanych w wypadkach drogowych w zakresie ratownictwa i rehabilitacji ofiar.

 
W naszych działaniach staramy się jednoczyć różne środowiska, firmy i ludzi, dla których wysoki odsetek ofiar w wyniku wypadków drogowych stanowi dostatecznie ważny problem, któremu należy przeciwdziałać. Obszarem naszej działalności jest teren całego kraju.  Zależy nam, by jak największa liczba osób poszkodowanych w wypadkach drogowych otrzymała wsparcie i pomoc, jaką możemy zaoferować. Naszą pomoc świadczymy zarówno ofiarom, które ucierpiały w wypadku, jak również rodzinom sprawców. Jedynym kryterium, które wyklucza możliwość uzyskania pomocy, to prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Dzięki Naszej stronie internetowej osoby poszkodowane, ich rodzina i przyjaciele mogą zdobyć informacje w zakresie uzyskania pomocy, nawiązania kontaktu z fachowcami, autorytetami medycznymi, rehabilitantami i psychologami.

Nasza pomoc jest w pełni bezinteresowna. Kierujemy się zasadą, iż czasami najbardziej potrzebujący ludzie najciszej krzyczą. Dlatego i my kierujemy swą pomoc właśnie do tych osób!

Wpłaty

Ładuję...