WSPIERAMY STARSZE SAMOTNE OSOBY

Fundacja Ewy Naworol 2
organizator skarbonki

DZIĘKUJEMY PIĘKNIE za tak szybką reakcję  :) Stoliki już się pakują i jutro, najpóźniej w poniedziałek powinny być u nas. Pieniążki nadal można wpłacać (do 28 marca), za nadwyżkę zakupimy próżniowo pakowane świąteczne wędliny do koszyczków  :)

Fundacja Ewy Naworol od dwóch lat wspiera starsze samotne osoby, organizując Bożonarodzeniową Akcję PODZIEL SIĘ Z POTRZEBUJĄCYMI. Tym razem pracownicy Fundacji odwiedzą ludzi samotnych, w okresie Wielkanocy, ludzi którzy nie tyle czekają na jakieś prezenty, ale na bliskość drugiej osoby.

Są to osoby starsze, zupełnie same, które święta spędzą same ze sobą bez bliskich, często przykute do własnego łóżka. I tutaj nasza inicjatywa by podarować stoliki śniadaniowe do łóżka. Kwota potrzebna to 334,80 zł. Dla tych osób to, że ktoś do nich przyjdzie ot tak po prostu pogadać, złapać za rękę naprawdę bardzo dużo znaczy!!!!

Odwiedzając przekazane zostaną symbolicznie koszyczki z ręcznie przygotowanymi, przez pracowników fundacji pisankami, świątecznymi smakołykami i oczywiście nie zabraknie bab wielkanocnych.To takie chwile bezcenne, łza się kręci w oku... każdy z nas doczeka kiedyś starości a życie różne historie pisze……

Wsparli

300 zł

MH

50 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

Wesołych Świąt
35 zł

Marta

Fajnie, że znowu dzialacie ;)
15 zł

Agnieszka

Podziwiam! Gratuluję pomysłu i zaangażowania!
50 zł

Anka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
293%
980 zł Wsparło 13 osób CEL: 334 ZŁ