Fundacja Herosi

Fundacja Herosi
5 Stałych Pomagaczy
Natalia Kowalik
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Herosi jest organizacją pożytku publicznego od 2009 roku aktywnie pomagającą dzieciom z chorobami nowotworowymi.

Czym się zajmujemy?

Wolontariusze Fundacji Herosi od wielu lat realizują marzenia podopiecznych z onkologii dziecięcej, organizują spotkania ze znanymi osobami, wyjazdy na mecze, treningi i koncerty. Regularnie odwiedzają podopiecznych w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, organizując im czas wolny od zabiegów w trakcie leczenia i pobytu w szpitalu.

W działalność Herosów zaangażowani są znani sportowcy m.in. siatkarze i siatkarki, skoczkowie narciarscy, piłkarze ręczni, piłkarze nożni, a także aktorzy, projektanci i muzycy, którzy biorą udział w spotkaniach z dziećmi, zbiórkach i w sesjach zdjęciowych z udziałem podopiecznych. Fundacja Herosi od samego początku intensywnie współpracuje z reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Zawodnicy oraz trenerzy odwiedzają podopiecznych fundacji leczących się na oddziale onkologii dziecięcej, przekazują siatkarskie gadżety na licytacje oraz użyczają swojego wizerunku w charytatywnym kalendarzu Fundacji Herosi, z którego całkowity zysk przeznaczony jest na pokrycie kosztów nierefundowanej chemioterapii oraz diagnostyki genetycznej dla podopiecznych fundacji.

Szczegóły dotyczące działań Fundacji Herosi można znaleźć na www.herosi.eu oraz na profilach: facebook.pl/FundacjaHerosi i instagram.com/fundacjaherosi  

5 Stałych Pomagaczy
Natalia Kowalik
10 zł miesięcznie