Fundacja Pomocy Dzieciom Humana

Fundacja Pomocy Dzieciom Humana

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Zielona Góra, lubuskie

 Zakres inicjatyw, jakie może podjąć fundacja, jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Od pomocy społecznej, poprzez  opiekę zdrowotną, kulturę, naukę, aż po promowanie wolontariatu. 

Obserwując otaczającą rzeczywistość, postanowiliśmy zaangażować się w działalność prospołeczną. Przede wszystkim w pomoc osobom, które  nie radzą sobie w życiu codziennym, borykają się z problemami zdrowotnymi i niedostatkiem finansowym czy też wykluczeniem społecznym. Na podstawie tych przemyśleń powstała Fundacja Humana.  

Z założenia działalność może być prowadzona na terenie całego kraju, jednak chcemy przede wszystkim skoncentrować się na niewielkich miastach, gminach i małych miejscowościach.

Nasze przedsięwzięcia mają na celu wspieranie podopiecznych, dla których gromadzimy środki finansowe,  z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację, a jednocześnie integrują społeczność lokalną. 

 Pomoc innym daje nam satysfakcję, spotykamy cudownych ludzi, a uśmiech dziecka jest dla nas bezcenny.  Naszym mottem jest cytat JP II ,,Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest,  nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

Zachęcamy do odwiedzania Naszego profilu na Facebooku: https://web.facebook.com/fundacjahumana/