Fundacja Mleko i Miód

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Kraków , małopolskie

O Naszej fundacji

Fundacja Mleko i Miód powstała odpowiadając na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy Przystanek Betlejem, który pomaga od ponad 20 lat i jest miejscem dziennego pobytu dorosłych osób z wieloraką niepełnosprawnością. Najistotniejszym celem i zadaniem jaki Fundacja stawia sobie w najbliższej przyszłości jest zapewnienie środków finansowych niezbędnych do rozbudowy oraz wyposażenia domu tak aby naszym Podopiecznym zaoferować całodobową opiekę w Przystanku Betlejem.

Celem naszej organizacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Organizowanie terapii, opieki, rehabilitacji i wypoczynku w przyjaznym środowisku.

Wspólnymi siłami zbudujmy dom inny niż wszystkie!

Nasze Plany

Planujemy aby dom przyjął około 20 osób na pobyt stały. Pragniemy zabezpieczyć około 5 miejsc na pobyt doraźny, interwencyjny tzw. opiekę wytchnieniową, gdzie rodzic będzie mógł zostawić swojego syna/córkę, aby udać się np. do szpitala, sanatorium czy w odwiedziny do znajomych bądź rodziny.

Aby to zrobić konieczna będzie rozbudowa infrastruktury, z której obecnie korzystamy. Chcemy wybudować piętro na istniejącym domu wraz z ogrodem zimowym na dachu i w pełni dostosować do potrzeb naszych niepełnosprawnych Przyjaciół. Koniecznym jest zainstalowanie windy, organizacja gabinetu fizjoterapeuty, gabinetu lekarskiego oraz wyposażenie, gwarantujące realizację działań na możliwie najwyższym poziomie.

Sami tego nie dokonamy. Liczymy na wasze otwarte na pomoc serca. 

Nasza storna internetowa: https://mlekomiod.pl/

Wpłaty

Ładuję...