Fundacja Nasz Maraton

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Suchedniów, świętokrzyskie

Fundacja "Nasz Maraton" została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w marcu 2016 roku. Założycielami fundacji są Karolina i Damian Orzechowscy, na co dzień rodzice Bartka, dla którego prowadzą akcję "Biegnę, żeby Bartek mógł biegać". Po latach prowadzenia akcji charytatywnej dla własnego dziecka dojrzeliśmy do decyzji o założeniu własnej fundacji oraz do tego, by działać na rzecz osób potrzebujących - dzieci oraz dorosłych.
W naszej pracy chcemy się skupiać na edukowaniu i poszerzaniu wiedzy na temat niepełnosprawności, chcemy, aby nasza działalność pomogła osobom, które podobnie jak my kilka lat temu, znalazły się na życiowym zakręcie. My już wiemy, że z każdej sytuacji jest wyjście, teraz chcemy pomagać innym w odnalezieniu własnej drogi.

Głównymi obszarami działalności Fundacji "Nasz Maraton" są: działania na rzecz osób niepełnosprawnych, działalność z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, działalność charytatywna oraz działania w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej..

Wpłaty

Ładuję...