Fundacja QUEST

Fundacja QUEST

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Grzybowo (Kołobrzeg), zachodniopomorskie

Fundacja Quest powstała jako inicjatywa grupy młodych ludzi, którzy dość mieli bezczynności i czasem nawet bezradności, wobec ilości potrzebujących osób oraz wobec nieuczciwości osób, stojących za organizacjami pozarządowymi. Słyszy się o tym niestety bardzo często. Czasem po prostu trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i poprowadzić. I taki jest nasz cel.

Jest wiele, naprawdę wiele osób, które czekają na pomoc w naszej okolicy. Tymi, w których stronę chcielibyśmy się zwrócić są: samotne matki FAKTYCZNIE będące w trudnej sytuacji, dzieci z kochających, ale biednych rodzin, które nie mają niestety takich samych szans jak rówieśnicy z bogatszych rodzin, dzieci z rodzin patologicznych, dla których świat ma głównie szary odcień. Chcemy pomóc. Chcemy włożyć pracę w to, aby choćby kilku osobom świat wydał się bardziej kolorowy.

Swego rodzaju kłodami pod nogi okazuje się jednak biurokracja i papierologia, jeżeli chodzi o wsparcie. Możesz mieć chęci, ale jeżeli nie masz wykazanych "sukcesów", nie dostaniesz wsparcia na swoje działania od lokalnych władz. Koło się zamyka, ponieważ bez wsparcia, nie ma sukcesów...

Stajemy dziś przed Wami z prośbą o pomoc w wyrwaniu się z tego zamkniętego koła. Pomóż nam. Tknij życie w naszą fundację i fizycznie pomóż nam w realizacji planów. Stań się naszym patronem, przyjacielem. Jeżeli tylko uda nam się zrealizować część początkowych planów, reszta potoczy się sama. Ale bez Ciebie może się nie udać. Bez Ciebie, POMIMO CHĘCI, możemy nie dotrzeć do osoby, która gdzieś tam na nas czeka. Potrzebujemy finansowego wsparcia, ale nie ma cele "okołostatutowe". Nie wyposażymy sobie biura, nie kupimy sobie samochodu, nie wypłacimy sobie pensji. Działamy non-profit a naszymi kosztami jest jedynie konieczna obsługa księgowa i opłata za rachunek bankowy. Ale z tym sobie poradzimy, więc masz gwarancję, że 100% Twojego wsparcia zostanie przekazane na bezpośrednie zorganizowanie pomocy.

Bardzo chętnie będziemy każdego z Was informować, np. raz w miesiącu o postępach z działalności fundacji i efektach naszych prac. Dzięki temu możecie jak najbardziej czuć się jako część Fundacji Quest, a nam będzie bardzo miło, jeżeli staniesz się częścią naszej społeczności i naszym przyjacielem :) Daj nam szansę. Daj szansę tym, którym możemy wspólnie pomóc. Liczymy na Was ♥

Wpłaty

Ładuję...