Fundacja Teraz Wy

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Zmieniamy świat na lepszy!
Każdy z naszych projektów jest niepowtarzalną historią, pozostającą na długo w pamięci i tworzącą edukacyjny efekt "wow". Dołącz do nas i wesprzyj nasze wyjątkowe inicjatywy!"

Potrzebujemy Twojego wsparcia

Misją Fundacji Teraz Wy jest budowanie przestrzeni umożliwiającej edukację i integrację. Zajmujemy się łamaniem tabu, mówiąc o tematach, o których inni wolą milczeć. Dajemy szansę na lepsze życie wszystkim tym, którym nikt inny nie chce dawać. Dzięki nam dzieci, młodzież i dorośli tworzą książki, ilustracje do książek, rozwijają się jako aktorzy, malarze i reporterzy.

Wolontariusze Fundacji Teraz Wy zauważają potrzeby innych, nawet jeśli sami swoich nie dostrzegają. Nasze projekty gromadzą wiele tysięcy odbiorców stacjonarnych i internetowych, a uczestnicy projektów pamiętają o nich jeszcze długo po zakończeniu działań.

Fundacja Teraz Wy cieszy się ogromnym zaufaniem społecznym ludzi, dużych firm, banków, instytucji publicznych oraz lekarzy. To dzięki nam wiele firm realizuje misję prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.


O naszych działaniach można dużo pisać, ale filmy pokazują więcej niż tysiąc słów- odwiedź nasze media społecznościowe i przekonaj się, że zmieniamy świat na lepszy.