Fundacja Tota Tua

6 Stałych Pomagaczy
Wpłata anonimowa
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Parafia

lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Ave Maryja!

Jako Fundacja Tota Tua wspieramy parafie, kapłanów, małżeństwa, rodziny, dzieci oraz osoby potrzebujące dzieląc się swoim świadectwem, prowadząc rekolekcje w parafiach, szkołach oraz w internecie. Jeździmy po całej Polsce. Działamy pod opieką Archidiecezji Poznańskiej.

Wszystko co dziś jako Fundacja robimy jest możliwe dzięki zaufaniu Darczyńców i dlatego, że Bóg pokazuje nowe ścieżki rozwoju i rozszerza pole działania. Duchową Opiekunką Fundacji, której zawierzamy nasze działania jest Maryja.

Inicjatywy i projekty:


33 DNIOWE REKOLEKCJE

Mamy różne książki i wersje rekolekcji, np.: dla kapłanów, dla młodych, dzieci, dla rodzin itd. Zrealizowaliśmy również z Komitetem Beatyfikacyjnym rekolekcje BEATYFIKACJA33 wraz fragmentami nauczania bł. Prymasa Stefana Wyszyńskiego oraz bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej. Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowych materiałów ze św. Ludwikiem Maria Grignon de Montfort.

W ubiegłym roku bezpośrednio przeprowadziliśmy Niedzielę Ewangelizacyjną w dziesiątkach parafii w Polsce, gdzie głosiliśmy konferencje i dzieliliśmy się świadectwem swojego życia.

Materiały do 33 dniowych rekolekcji można znaleźć na stonie: https://drogamaryi.pl

DZIEŁO WSPARCIA KAPŁANÓW

Z miłości do kościoła i kapłanów modlimy się i prowadzimy oraz rozwijamy dzieło Modlitwy za Kapłana, w które obecnie jest już zaangażowanych tysiące osób z całego świata, które codziennie modlą się za konkretnego księdza, krótką 3 minutową modlitwą w konkretnych intencjach - o dar pobożności, gorliwości apostolskiej oraz wzbudzenie pragnienia całkowitego oddania się Jezusowi przez Maryję.

Owocem tej inicjatywy są zrealizowane przez nas 33-dniowe rekolekcje, w których wzięło udział wielu kapłanów.

Z tego powodu powstała strona modlitwazakaplana.pl gdzie można zapisać się do modlitwy. Od wielkiego czwartku zapraszamy na pierwszoczwartkowe 24 godzinne rozważanie bolesnej Męki Pana Jezusa oraz boleści Matki Bożej. Zachęcamy, aby wybrać w tym czasie jedną godzinę, TWOJĄ ŚWIĘTĄ GODZINĘ w której będziesz trwał na modlitwie. Do pierwszego czwartku maja 2024 roku ofiarowaliśmy ponda 14000 godzin modlitwy. 
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://modlitwazakaplana.pl/moja-Godzina-Swieta 

Codziennie otrzymujemy świadectwa osób, które wzięły udział w prowadzonych przez nas rekolekcjach lub zaangażowały się w działania Fundacji. To wszystko umacnia nas i zapewnia o tym, jak ważne i potrzebne jest to dzieło.

DUSZPASTERSTWO DZIECI

Wiemy jak ważne są rodziny i dzieci w parafii. I jak potrzebne jest zadbanie o to, aby te rodziny trwały przy parafii, identyfikowały się z nią i czuły się za nią odpowiedzialne – zarówno w kontekście życia wspólnoty Kościoła, jak i towarzyszenia Kapłanom, modlitwy za nich i dbałość o kolejne pokolenia wiernych oraz nowe powołania kapłańskie.

W czerwcu 2023 roku przeprowadziliśmy szkolenie dla animatorów pragnących tworzyć i prowadzić Duszpasterstwa Dzieci w parafiach. Planujemy kolejne ;-) Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://totatua.org/szkolenie-dla-animatorow-duszpasterstwa-dzieci-w-parafiach

Materiały do rekolekcji dla dzieci - Wchodzimy do Arki całą rodziną oraz Podróż 3 Serc można znaleźć na stronie: https://www.totatua.org/wchodzimy-do-Arki-cala-rodzina oraz https://totatua.org/podroz-3-Serc

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA

Wsłuchani w prośbę Matki Bożej każdego miesiąca nagrywamy medytację pierwszosobotnią i zapraszamy, aby WZIĄĆ UDZIAŁ W PIERWSZYCH SOBOTACH MIESIĄCA I STAĆ SIĘ JEJ APOSTOŁAMI!

Rozważania można znaleźć na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/@FundacjaTotaTua 

Zapraszamy Was na rozważanie pierwszosobotnie.

Wszystko co robimy, robimy dla kościoła, w jedności z kościołem i w kościele. 

Więcej znajdziesz na naszym Facebooku i stronie:

facebook.pl/fundacjatotatua

totatua.org

drogamaryi.pl

modlitwazakaplana.pl

Zapraszamy! :)

Kontakt:

Infolinia (od 9:00 do 16:00): 690524572

E-mail: fundacja@totatua.org

6 Stałych Pomagaczy
Wpłata anonimowa
20 zł miesięcznie