Od urodzenia walczy o swoją przyszłość❗️Pomóż Gabrysiowi❗️

Gabryś Zakrzewski

Od urodzenia walczy o swoją przyszłość❗️Pomóż Gabrysiowi❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0346882
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Gabryś Zakrzewski, 19 miesięcy
Nowy targ, małopolskie
Wady rozwojowe mózgu, całościowe zaburzenia rozwojowe, spastyczne dwukończynowe mózgowe porażenie dziecięce, zaburzenia rozwoju mowy i języka, wielkogłowie, brak oczekiwanego prawidłowego rozwoju fizycznego i fizjologicznego
Rozpoczęcie: 20 Września 2023
Zakończenie: 20 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Jeszcze w badaniu prenatalnym wyszło, że Gabryś urodzi się z wadą mózgu. Ale to wciąż był dla nas szok, ponieważ pozostała trójka naszych dzieci urodziła się całkowicie zdrowa. Musieliśmy jednak przygotować się na to, że nasze życie drastycznie się zmieni.

Synek urodził się w kwietniu 2022 roku ze spastycznym dwukończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym. Dlatego już od pierwszych dni życia jest pod opieką wielu specjalistów i systematycznie rehabilitowany. 

Gabriel Zakrzewski

Nasza codzienność to w gruncie rzeczy jeżdżenie od jednej rehabilitacji do kolejnej. Gabryś jest fizycznie w kiepskim stanie. Ma już półtora roku, a dopiero niedawno zaczął trzymać główkę.

Niewielkie dofinansowanie zapewnia nam kilka godzin rehabilitacji tygodniowo, ale to zaledwie kropla w morzu potrzeb. Gabryś wymaga ćwiczeń codziennie, czasem nawet trzy razy w ciągu dnia. To niestety ogromne koszty.

Gabriel Zakrzewski

Dlatego postanowiliśmy zwrócić się do Państwa o pomoc. Nasz synek dopiero niedawno przyszedł na świat, a już musi ciężko walczyć o swoją sprawność. Głęboko wierzymy, że dalsza rehabilitacja zapewni mu zdrową i samodzielną przyszłość. Ale bez Waszego wsparcia nasza wiara może pozostać jedynie w sferze marzeń.

Natalia, mama

Gabriel Zakrzewski

Gabriel Zakrzewski

licytacje dla Gabrysia Zakrzewskiego

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0346882
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki