Choroba, której nie widać gołym okiem... Dajmy Gabi lepszą przyszłość!

Gabriela Okopa

Choroba, której nie widać gołym okiem... Dajmy Gabi lepszą przyszłość!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0215921
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Gabriela Okopa, 6 lat
Oleśnica, dolnośląskie
Autyzm dziecięcy, Centralne Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego
Rozpoczęcie: 2 Sierpnia 2022
Zakończenie: 2 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Patrząc na Gabrysię widać uśmiechniętą i zdrową dziewczynkę. Niestety pozory te są bardzo złudne, a choroba naszej córeczki stawia przed nami każdego dnia ogromne wyzwania.

U Gabrysi w wieku 5 lat zdiagnozowano autyzm, obniżone napięcie mięśniowe oraz zaburzenia czucia głębokiego. Oprócz tego mamy już potwierdzoną diagnozę, że Gabrysia cierpi na zaburzenia centralnego przetwarzania słuchowego, które powodują całą masę nowych problemów: między innymi problemy z koncentracją uwagi, nieprawidłowym rozumieniem usłyszanych treści, nadwrażliwość na dźwięki, problem z czytaniem i pisaniem, męczliwość lub nadaktywność, trudności w regulacji emocji...

Gabriela Okopa

Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby nasza córeczka mogła się odnaleźć w otaczającym ją świecie, jednak koszty terapii, w których uczestniczy są bardzo wysokie.

Na tę chwilę musimy zakupić również system wspomagający słyszenie i rozpocząć terapię. Niestety, koszt to kilkanaście tysięcy złotych.

Gabrysia jest bardzo inteligentną dziewczynką, jednak emocjonalnie pozostaje na poziomie 3-latka. Tak naprawdę dla nas to ostatni moment, aby dokończyć diagnozy, wykonać badania genetyczne i rozpocząć intensywną terapię, żeby poradziła sobie w szkole.

Gabriela Okopa

Przed nami długa droga, którą małymi kroczkami udaje się pokonać dzięki Państwa bezinteresownej pomocy. Nadzieja w postaci licznych form terapii, które nauczą naszą córeczkę jak radzić sobie w otaczającym ją niezrozumiałym świecie.

Zmagania z niepełnosprawnością to nie jest wyzwanie dla jednej osoby. Działajmy razem. Pełni nadziei zwracamy się do Państwa o wsparcie!

Z całego serca dziękujemy za każde udostępnienie i każdą wpłatę.

Wdzięczni rodzice Gabrysi

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0215921
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki