Git
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
UWAGA! W ramach urodzin proszę i ustalam że w ramach prezentu zrobimy prezent ale osobie która tego bardziej potrzebuje. Dla mnie najważniejsze już że chcecie i macie czas aby się spotkać - resztę czyli zdrowie, pracę i marzenia mam:-) fajnie że się widzimy
Tak więc.... zamiast alkoholu, kwiatów, wina itp, BARDZO PROSZĘ o wsparcie skarbonki dla 6-letniego Bartka.
Wsprawimy razem, żeby ktoś się czuł bardziej git !
Dzięki
PS: osoby bez przebrania proszę o 2x wpłatę bez przychodzenia na imprezę
PS2: spokojnie, będzie alkohol na imprezie
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
UWAGA! W ramach urodzin proszę i ustalam że w ramach prezentu zrobimy prezent ale osobie która tego bardziej potrzebuje. Dla mnie najważniejsze już że chcecie i macie czas aby się spotkać - resztę czyli zdrowie, pracę i marzenia mam:-) fajnie że się widzimy
Tak więc.... zamiast alkoholu, kwiatów, wina itp, BARDZO PROSZĘ o wsparcie skarbonki dla 6-letniego Bartka.
Wsprawimy razem, żeby ktoś się czuł bardziej git !
Dzięki
PS: osoby bez przebrania proszę o 2x wpłatę bez przychodzenia na imprezę
PS2: spokojnie, będzie alkohol na imprezie
Wpłaty
- Wojciech Stec200 zł
- Kasia&Tomek50 zł
- żuBer100 zł
Wspieramy dobre inicjatywy. Poltra team!
- Shifuman150 zł
- Sara i Santa200 zł
- Stmpp100 zł