GŁÓWNY SZLAK BESKIDZKI - POMOC DLA MAKSIA
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Hejka, jestem Adam, mam 18 lat, idę najdłuższy szlak pieszy w Polsce - Głowny Szlak Beskidzki (500 km).
Tym sportowym wyzwaniem chciałbym wspierać małego Maksia, dla którego teraz chodzenie po górach i inne aktywności fizyczne są niestety niemożliwe.
Dołóż swoją cegiełkę, każde 10zł ma ogromne znaczenie.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Hejka, jestem Adam, mam 18 lat, idę najdłuższy szlak pieszy w Polsce - Głowny Szlak Beskidzki (500 km).
Tym sportowym wyzwaniem chciałbym wspierać małego Maksia, dla którego teraz chodzenie po górach i inne aktywności fizyczne są niestety niemożliwe.
Dołóż swoją cegiełkę, każde 10zł ma ogromne znaczenie.
Wpłaty
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
SZACUNEK.
- Zbych100 zł
Zdrowiej Maxiu
- Wpłata anonimowa20 zł
- HiT100 zł
Super inicjatywa! Brawo!
- Wpłata anonimowa500 zł