Skarbonka

GŁÓWNY SZLAK BESKIDZKI - POMOC DLA MAKSIA

Avatar organizatora
Organizator:Adam Szrejter

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Hejka, jestem Adam, mam 18 lat, idę najdłuższy szlak pieszy w Polsce - Głowny Szlak Beskidzki (500 km).

Tym sportowym wyzwaniem chciałbym wspierać małego Maksia, dla którego teraz chodzenie po górach i inne aktywności fizyczne są niestety niemożliwe.

Dołóż swoją cegiełkę, każde 10zł ma ogromne znaczenie.

 

22 990 złCEL: 20 000 zł
Wsparło 171 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na docelową zbiórkę:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0951947 Maksymilian

Hejka, jestem Adam, mam 18 lat, idę najdłuższy szlak pieszy w Polsce - Głowny Szlak Beskidzki (500 km).

Tym sportowym wyzwaniem chciałbym wspierać małego Maksia, dla którego teraz chodzenie po górach i inne aktywności fizyczne są niestety niemożliwe.

Dołóż swoją cegiełkę, każde 10zł ma ogromne znaczenie.

 

Wpłaty

Sortuj według