Fundacja GOOD CHALLENGE

Fundacja GOOD CHALLENGE

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Cieszymy się, że do nas trafiłeś! Witamy w naszym świecie pełnym dobrych wyzwań! Jesteśmy fundacją z własnym portalem społecznościowym i aplikacją do podejmowania i rzucania dobroczynnych challengy.

Stworzyliśmy nowoczesne narzędzie do challengowania, ale jesteśmy idealistami z dawnej epoki. Chcemy, aby social media służyły przede wszystkim do promowania pozytywnych wzorców, walki o szczytne cele i szerzenia wzniosłych idei.

Ludzka wyobraźnia nie zna granic. To często trochę przerażające. Wystarczy mocno zbłądzić w Internecie, by się o tym przekonać. Na szczęście Fundacja GOOD CHALLENGE wraz z Patronami Challengy uruchomiła wyobraźnię w dobrym kierunku! U nas znajdziesz masę pomysłowych sposobów na pomaganie! Dobroczynne wyzwania układamy w wielu, różnych kategoriach, tak, abyś jak najszybciej mógł znaleźć formę odpowiednią dla siebie. Listę kategorii i wszystkie challenge znajdziesz na www.goodchallenge.me.

Aby funkcjonować w sieci, musimy mieć nie tylko dobre chęci, ale i pieniądze. Administrowanie i obsługa techniczna kosztują. Bez odpowiednich środków nie będziemy w stanie utrzymać ani rozwijać aplikacji do podejmowania i rzucania dobroczynnych challengy, tak, aby zmotywować jak najwięcej ludzi do dobrych wyzwań. Prosimy Was, Kochani Dobrodzieje i Kochane Dobrodziejki o pomoc i wsparcie!

Środki, które zbierzemy, przeznaczymy na:

- utrzymanie portalu goodchallenge.me i obsługę techniczno-administracyjną,

- rozwój aplikacji goodchallenge.me do podejmowania i rzucania dobroczynnych wyzwań poprzez dodanie nowych funkcjonalności takich jak m.in. możliwość dodawania komentarzy i lajków, możliwość tworzenia grup przyjaciół, konkursy i nagrody dla najlepiej działających i najbardziej aktywnych Dobrodziejów