42 stopnie gorączki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 476 osób
45 589,50 zł (100%)
Zbiórka na cel
Kineret

Paweł Górniak

Toruń, kujawsko-pomorskie

Traps

Rozpoczęcie: 8 Października 2015
Zakończenie: 27 Października 2017

- Zbiórka na lek dla Pawełka została zamknięta, ponieważ doczekaliśmy się (w końcu!) programu lekowego, który zapewnia synkowi bezpłatna terapię. Chcemy z całego serca podziękować za to, że byliście z nami, wspieraliście nas finansowo, a także podnosiliście na duchu dobrym słowem. - tymi słowami rodzice Pawełka dziękują Pomagaczom.

Choroba Pawełka, rzadka i ultragroźna to TRAPS – Zespół Gorączek Nawrotowych. 42 stopnie to gorączka niebezpieczna dla każdego człowieka. W tej chorobie pojawia się i wraca, co nie jest obojętne dla organizmu. Tak wysoka temperatura może niszczyć narządy, upośledzać ich działanie. A pomaga lek - Kineret. Drogi (miesięczy koszt ok. 10.000 zł), ale skuteczny. I na ten lek zbieraliśmy, jednocześnie starając się zainteresować Ministerstwo Zdrowia sytuacją dzieci z tą chorobą, aby lek był refundowany. I udało się! W końcu się udało!


Pawełek czuje się bardzo dobrze. Od chwili rozpoczęcia leczenia groźne gorączki nie wróciły. Ciężko wyrazić słowami naszą wdzięczność  za Waszą pomoc, ponieważ sami nie bylibyśmy w stanie zakupić naszemu dziecku leku ratującego jego zdrowie i życie. Podziękowania kierujemy również do Fundacji Siepomaga za zorganizowanie zbiórki. Jesteście wspaniali!!!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 476 osób
45 589,50 zł (100%)