Góry dla Wcześniaków

Góry dla Wcześniaków
organizator skarbonki

Góry dla Wcześniaków wspierają 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniach 02.01.2017 - 15.01.2017 na stronie: https://www.facebook.com/gorydlawczesniakow/ będą dostępne aukcje, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na ratowanie życia  i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Akcja Góry dla Wcześniaków została stworzona przez personel położniczy oddziału Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Głównym pomysłodawcą jest Mikołaj Sokołowski. Akcja wspierana jest przez Sztab WOŚP w Krakowie przy Gazecie Krakowskiej oraz Krakowską Fundację Dziecka Narodzonego NEONATUS. Współpracujemy z Kubą Terakowskim, koordynatorem Karpackich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który czynnie działa na rzecz WOŚP od 13 lat, organizując między innymi zbiórki pieniędzy przy schroniskach górskich oraz na szlakach turystycznych. Celem akcji Góry dla Wcześniaków jest wsparcie finansowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Realizujemy go poprzez aukcje internetowe zamieszczane na serwisie: aukcje.wosp.org.pl i koordynowane ze strony: https://www.facebook.com/gorydlawczesniakow/ Przedmiotem aukcji są noclegi w schroniskach górskich w Polsce oraz przedmioty przekazane przez osoby, sklepy i instytucje których głównym kręgiem zainteresowań są góry.

Nazwę akcji wymyślił jej pomysłodawca Mikołaj Sokołowski, którego zajęciem poza pracą z wcześniakami są trekkingi po górach oraz fotografia górska.

Wsparli

10 zł

Kinga i Paweł

100 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Kasia

10 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Bożena

100 zł

Mama wcześniaka

Warto pomagać

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
12%
1 210 zł Wsparło 38 osób CEL: 10 000 ZŁ