Całkiem nowe gry planszowe!

Mariusz Kołodziejski

Pamiętacie nasze charytatywne wieczory gier dla wolontariuszy? Mamy w planach, żeby zrobić z tego cykliczne wydarzenie i częściej spotykać się, integrować w wolo- rodzince, a przy okazji robić coś dobrego dla innych. Dlatego zachęcamy Was do wsparcia naszej zbiórki. Chcielibyśmy kupić kilka fajnych gier planszowych na spotkania :)

Każdy wieczór gier jest nie tylko okazją do zacieśniania więzi, ale także możliwością, by w jakiś sposób wesprzeć potrzebujących. Kiedyś podczas takiego wieczoru zorganizowaliśmy dodatkowo zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Ksawerowie. Biletem wstępu na wydarzenie była właśnie jakaś rzecz przydatna uczniowi :) Zbiórka zakończyła się ogromnym sukcesem, a wolontariusze świetnie się bawili, a nawet uczyli, spędzając czas przy planszówkach.

Dzięki zakupie gier będziemy mogli częściej zorganizować dla Was wolo- rozgrywki, korzystając z własnych planszówek. Już teraz serdecznie zapraszamy Was na kolejną edycję charytatywnej gralni w Centerku :) Z całkiem nowymi grami, w całkiem nowej sali po remoncie!

Wsparło 0 osób
0 zł (0%)