#GramyDlaPrzylądka

Fundacja Veritas
organizator skarbonki

Kochani,

w dobie epidemii koronawirusa, nie możemy zapominać o osobach,które przewlekle chorują już od dziecka.

W Przylądku Nadziei, co roku leczy się ponad 2000 dzieci, które przyjeżdżają do Wrocławia z całej Polski. Na tę chwilę w klinice przebywa około 60 małych wojowników, którzy dzielnie stawiają czoła chorobie nowotworowej. Z uwagi na obecną sytuację, dzieci nadal nie mogą opuszczać sal, więc cała załoga Przylądka robi wszystko, co w ich mocy, aby bezpiecznie pomagać maluchom i ich rodzicom.

Projekt #GramyDlaPrzylądka powstał w celu zebrania funduszy na rzecz Kliniki Przylądek Nadziei.

Organizatorzy projektu zapraszają na koncert online, który odbędzie się 9 maja o 19:00 i będzie można go obejrzeć na fanpage Grupy Veritas -> www.facebook.com/opiekaveritas/

W tym wyjątkowym koncercie online wystąpi m.in. Alicja Janosz, Bartosz Wrona, Ewa Farna, Kasia Popowska, Magda Steczkowska, Magda Bereda, Michał Sobierajski, Hubert Jabłoński, Magda Femme, Natalia Lesz, Jakub Zaborski, Michał Grobelny, Kasia Moś, Iwona Węgrowska, Aleksandra Nizio, AniKa Dąbrowska oraz zespół Agnes Band.

Dodatkowo Firma Veritas Group, jako organizator koncertu przekaże 1 zł za każdą osobę, która będzie oglądać koncert online. 

Zagrajmy Razem dla Przylądka już 9 maja o 19:00!

Wsparli

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Iza

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Ania

Powodzenia
100 zł

Jarek

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
37%
1 865 zł Wsparło 45 osób CEL: 5 000 ZŁ