Gramytatywnie pomagamy Olkowi!

arhn.eu
organizator skarbonki

Nasza pula gramytatywnych smyczy została już wyczerpana. Dziękujemy wszystkim za wpłaty i zachęcamy do dalszych dotacji!

Ponad 150 osób*, które wpłaci minimum 10 złotych w ramach Gramytatywnie 2014 otrzyma od nas upominek w postaci pamiątkowej smyczy z logo akcji. Posiadacze konta w serwisie arhn.eu otrzymają dodatkowo specjalną odznakę do swojego profilu!

Uwaga! Wszystkie smycze z podstawowej puli 150 zostały już rozdane. Choć postaramy się zrealizować wszelkie dodatkowe zgłoszenia, z uwagi na ograniczony budżet nie możemy zagwarantować, że użytkownicy, którzy nie znaleźli się w pierwszej 150 otrzymają smycz. Przepraszamy!

Już 29 listopada 2014 o godzinie 10:00 rozpocznie się trzecia edycja naszego charytatywnego maratonu gier wideo Gramytaytwnie.pl! W jego ramach zespół redakcyjny arhn.eu zasiądzie przed kamerami, podczas internetowej transmisji na żywo, podejmie się wyzwania nieprzerwanego grania w gry wideo przez 24 godziny.

Jednocześnie, ekipa zachęcała będzie oglądających do dokonywania wpłat.

Wszelkie wpływy z reklam wyświetlających się podczas maratonu również przekazane zostaną na poczet zbiórki. Dlatego do oglądania zapraszamy nawet tych z Was, którzy nie mogą wesprzeć nas finansowo. Każdy widz to dodatkowe pieniądze na realizację celu!

W trakcie wydarzenia przewidziane są również charytatywne aukcje, których uczestnicy będą mieli szansę zdobyć unikatowe przedmioty z growego świata, w tym edycje kolekcjonerskie gier.

Więcej informacji oraz transmisję na żywo z wydarzenia znajdziecie państwo już wkrótce na www.gramytatywnie.pl

Dla kogo zbieramy?

W tym roku celem naszej zbiórki jest wsparcie małego Olka, który od urodzenia zmaga się z chorobą serca. Po szeregu operacji chłopiec jest już na ostatniej prostej, by móc cieszyć się normalnym życiem, ale do zrealizowania tego celu potrzebna jest jeszcze przynajmniej jedna, ostateczna operacja. Jeżeli ta powiedzie się, Olek ma szansę na dzieciństwo takie, jakim cieszyć się powinien młodzieniec w jego wieku!

Więcej informacji na temat zbiórki oraz fundacji, która ją organizuje znaleźć można na głównej stronie zbiórki: http://www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/1614

*o kolejności przyznawania smyczy zadecyduje kolejność wypełniania formularza otrzymanego w e-mailu z potwierdzeniem wpłaty. Chcielibyśmy rozdać możliwie najwięcej smyczy tak, by żaden wpłacający nie poczuł się pokrzywdzony. W tym momencie możemy obiecać, że będzie ich minimum 150.

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

42,81 zł

mlyko

Za rok też będę!
5 zł

Anonimowy Pomagacz

9,19 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
181%
45 252 zł Wsparły 1 434 osoby CEL: 25 000 ZŁ