Mama 3 dzieci walczy z rakiem o życie! Potrzebne Twoje wsparcie!

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
48 384,64 zł
Wsparło 897 osób
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0098079 Gertruda
Zbiórka na cel
Tlenoterapia, suplementy, leki, specjalistyczna dieta, dojazdy

Gertruda Stryjecka - Łata, 43 lata

Lublin, lubelskie

Nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do węzłów chłonnych

Rozpoczęcie: 1 Grudnia 2020
Zakończenie: 1 Czerwca 2021

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne

Są tacy ludzie, których zawsze możesz zapytać o radę i poprosić o pomoc, a oni nigdy nie odmówią. Są tacy ludzie, którzy serce mają na dłoni - nigdy nie proszą o nic dla siebie, zawsze są dla innych. Taka jest właśnie Greta. Świetny pedagog, niezawodna przyjaciółka i najwspanialsza mama, jaką znam. I właśnie ją, naszą Gretę, dopadł rak...

W takich chwilach wydaje nam się, że nie ma sprawiedliwości ta świecie. Osoby takie jak Greta powinny żyć wiecznie, a przynajmniej 100 lat - przecież ona nigdy nie zrobiła nic złego...

Wrażliwa na problemy innych zawsze spieszyła z pomocą. Dziś takiej pomocy potrzebuje sama... Kiedy w czerwcu tego roku usłyszała diagnozę, jej świat się zatrzymał. Nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do węzłów chłonnych wdarł się do jej życia bez żadnego ostrzeżenia. Kiedy my zdezorientowani i pogrążeni w strachu zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, ona pełna mobilizacji przygotowywała plan walki na śmierć i życie. Wie, że musi walczyć, dla męża, dla dzieci, dla rodziców, dla nas wszystkich!

Do tej pory Greta przyjęła już 6 serii chemioterapii. Leczenie wyniszczyło cały jej organizm, jednak ani płyn wtłaczany w jej żyły, ani śmiertelny przeciwnik nie były w stanie zabrać jej uśmiechu i woli walki!

Gertruda stale powtarza, że idzie jak burza, że się nie podda i wszystko wytrzyma. Szuka każdego sposobu, który daje, choć cień nadziei. Planowo przyjmuje chemioterapię, radykalnie zmieniła dietę na taką, która wspomaga walkę z nowotworem, przyjmuje suplementy i witaminy, wspiera swój organizm zabiegami tlenoterapii. Czeka na zabieg amputacji piersi, po którym ma rozpocząć radioterapię i rehabilitację.

Tak wiele już wycierpiała, a wciąż jest na początku swojej drogi... I chociaż brakuje siły, pieniędzy, to nigdy nie zabrakło nadziei. Dlatego dziś, pełni nadziei prosimy - pomóż nam!

Przyjaciółka

➡️ Licytacje dla Gertrudy

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
48 384,64 zł
Wsparło 897 osób
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0098079 Gertruda