Koszmarna choroba niszczy dzieciństwo Grzesia! Pomóż!

Grzegorz Andrzejewski

Koszmarna choroba niszczy dzieciństwo Grzesia! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0229245
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Grzegorz Andrzejewski, 5 lat
Poznań, wielkopolskie
Choroba Hirschsprunga
Rozpoczęcie: 24 Października 2022
Zakończenie: 23 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Grzegorz ma 4 lata i od urodzenia cierpi na chorobę Hirschprunga, która zostawiła na jego ciele i psychice liczne blizny.

Jego codzienność to ból brzucha, do kilkunastu niekontrolowanych wypróżnień dziennie. Liczne pobyty w szpitalu, zabiegi, operacje, a zwłaszcza ostatnia, polegająca na wycięciu 35 cm jelita i zamknięciu stomii przepełniły go strachem przed światem zewnętrznym, który blokuje jego rozwój i pracę nad uzyskaniem sprawności.

Brak możliwości rozwoju wśród rówieśników, wakacji u dziadków bez rodziców, strach przed przebywaniem w większej grupie ludzi, paniczny lęk przed lekarzami czy służbą zdrowia to jedynie część problemów ze sfery psychologicznej, z którymi Grześ musi się zmierzyć.

Grzegorz Andrzejewski

Grzesiek potrzebuje intensywnej opieki psychologa i fizjoterapeuty popartych aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą. Nie wspominając o oczywistej opiece urologa i gastroenterologa. Dotychczas radziliśmy sobie z tym sami, ale widzimy, że potrzeby rosną, a budżet niestety nie...

Pomimo że nasz cudowny i bystry chłopiec cierpi, to ma szczęście. Jego choroba, choć nieuleczalna, daje szansę na w miarę normalne funkcjonowanie i chcemy mu je zapewnić. Moglibyśmy wstawić tu zdjęcia umęczonego, obolałego chłopca, ale nie takim go widzimy i nie chcemy, byś Ty go takim poznał. Jeśli jesteś w stanie nam pomóc w tym, by ból i strach odeszły w niepamięć, będziemy więcej niż wdzięczni.

Marta i Piotr, rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0229245
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki