Choć życie go nie oszczędza, Grzegorz nadal dzielnie walczy! Pomożesz?

Grzegorz Skarbek

Choć życie go nie oszczędza, Grzegorz nadal dzielnie walczy! Pomożesz?

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0289983
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Grzegorz Skarbek, 37 lat
Ustrzyki Dolne, podkarpackie
Przewlekła choroba nerek, niedokrwistość dużego stopnia, nadciśnienie tętnicze
Rozpoczęcie: 12 Czerwca 2023
Zakończenie: 13 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Od 10 lat mierzę się z problemem, który sprawia, że moja codzienność jest niezwykle trudna. I choć bardzo się staram – czasami brakuje mi sił. Chciałbym żyć pełnią życia, doświadczać, korzystać z każdego dnia… Niestety choroba skutecznie mi to uniemożliwia.

Wszystko zaczęło się w 2009 roku. Zacząłem odczuwać niepokojące objawy i zgłosiłem się do szpitala. Niestety wstępne, podstawowe badania wykazały nieprawidłowości i skierowano mnie do nefrologa. Ten nie pozostawiał już żadnych złudzeń…

Okazało się, że cierpię na kłębkowe zapalenie nerek. Byłem przerażony, ale wierzyłem, że poradzę sobie z tym problemem i będę w stanie jeszcze normalnie, szczęśliwie żyć. Lekarz wprowadził leczenie farmakologiczne, które miało pomóc.

Niestety wszystko legło w gruzach w 2022 roku.

Mój stan się pogorszył, miałem przeprowadzone dodatkowe badania, które wykazały, że nastąpiła schyłkowa niewydolność nerki… Lekarze nie potrafią odpowiedzieć mi na pytanie: “Dlaczego tak się stało, co jest powodem?” Wiem jedynie, że ratunkiem jest przeszczep.

Dodatkowo cierpię również na niedokrwistość i nadciśnienie tętnicze. Życie mnie nie oszczędza, choć usilnie staram się podołać każdemu wyzwaniu, które stawia na mojej drodze!

Potrzebuję kosztownych badań, które wykażą, czy kwalifikuję się do przeprowadzenia operacji przeszczepu nerki. Niestety badania te nie są refundowane, dlatego jestem zmuszony prosić o pomoc!

Obecnie utrzymuję się wyłącznie z renty, która wystarczy mi tylko na podstawowe potrzeby. Nie jestem w stanie sam opłacić kosztownych badań, które są niezbędne. Uwielbiam aktywność fizyczną, jazdę na rowerze… Marzę, by jeszcze kiedyś móc w pełni korzystać z życia i nie bać się o przyszłość. 

Proszę o pomoc, sam nie dam rady...

Grzegorz

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0289983
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki