"Mamusiu, tatusiu, czy kiedyś będę chodzić...?" - pomóż dzielnej Hani!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 712 osób
49 473 zł (100%)
Zbiórka na cel
przeszczep komórek macierzystych - 5 podań i 5 turnusów rehabilitacyjnych

Hania Goleń, 5 lat

Chełm, lubelskie

Dziecięce Porażenie Mózgowe - diplegia spastyczna

Rozpoczęcie: 5 Października 2018
Zakończenie: 3 Czerwca 2019

Kochani,

Chcielibyśmy Wam z całego serca podziękować za to, że byliście z nami podczas zbiórki na podanie komórek macierzystych dla Haneczki! Za każdą nawet najmniejszą wpłatę, za udostępnienie, za dobre słowo i myśli, za bezinteresowną pomoc w nagłośnieniu zbiórki!

Wszystkim Pomagaczom przesyłamy moc uścisków.   

Hania Goleń

Obecnie jesteśmy już przed trzecim podaniem komórek, które odbędzie się 10.07.2019 r. i dwóch turnusach rehabilitacyjnych w ośrodku Zabajka 2. Widzimy ogromny postęp od pierwszego podania. Jest to bardzo intensywny czas dla nas, ale szczególnie dla Hani. To Ona wykonuje największą pracę! Nie jeden dorosły mógłby się powstydzić, widząc, jak dzielnie Hania ćwiczy! Polecamy się nadal Wam Kochani w modlitwie i dobrym słowie!

My natomiast niezmiennie nie mamy słów, ilu wspaniałych ludzi jest wokół nas! Jedyne co możemy, to napisać „DZIĘKUJEMY”. A żebyście poczuli naszą wdzięczność, to wyobraźcie sobie Waszą radość, jak dowiadujecie się, że wygraliście milion w lotka. To właśnie z taką radością Wam DZIĘKUJEMY! Dla nas zdrowie naszego dziecka jest największym pragnieniem i marzeniem, a szczęście z każdego postępu jest nieporównywalne nawet z wygraną w lotka!

W każdym Hani malutkim kroczku, naszej radości macie Kochani swój udział!

Dziękujemy raz jeszcze!

Hania, Aleks, Madzia i Adaś 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 712 osób
49 473 zł (100%)