
Maraton dla sprawności! Wesprzyj moją siostrę!
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja
Wpłać, wysyłając SMS
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Stała pomoc
Tu może pojawić się Twoja Stała Pomoc.
Wspieraj co miesiącCel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja
Opis zbiórki
Mam na imię Wojtek. W październiku tego roku w Poznaniu przebiegnę swój pierwszy maraton, 42 kilometry. Każdy mój krok będzie poświęcony jednej osobie, mojej ukochanej siostrze Helenie.
Helena ma 33 lata i od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Jest mamą cudownej 5-letniej córeczki, której chciałaby dać to, co dla innych jest codziennością, możliwość wspólnej zabawy, spacerów, bycia obecną w pełni w jej życiu.
Niestety, w ostatnich latach stan Heleny się pogorszył. Straciła część swojej samodzielności, musiała zrezygnować z pracy. Rehabilitacja oferowana przez NFZ jest niewystarczająca, a jedyną szansą na poprawę jej sprawności jest intensywna, prywatna fizjoterapia. Koszty jednak są ogromne, a sama Helena nie jest w stanie ich udźwignąć.

Dlatego biegnę. Ten maraton to nie tylko moje sportowe wyzwanie, to walka o zdrowie i lepsze życie dla mojej siostry. Wierzę, że razem możemy sprawić, aby Helena odzyskała część swojej samodzielności, wróciła do pasji, a przede wszystkim mogła być aktywną mamą dla swojej córeczki.
Każda złotówka to krok bliżej do jej marzeń: znów stanąć na własnych nogach, pójść w góry, popływać, żyć pełnią życia. Proszę Was o wsparcie w imieniu swoim i mojej siostry. Razem możemy sprawić, że mój bieg stanie się jej drogą ku zdrowiu i nadziei. Z całego serca dziękuję!
brat Heleny
- Wpłata anonimowa10 zł
- Wpłata anonimowa100 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
Powodzenia
- B. M. Jekel100 zł
- Wpłata anonimowaX zł
- Wpłata anonimowaX zł