Niewydolność serca niszczy pana Henryka! Ratuj!

Henryk Pitek

Niewydolność serca niszczy pana Henryka! Ratuj!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204230
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Henryk Pitek, 50 lat
Pierzchnica, świętokrzyskie
Niewydolność serca NYHA II, migotanie i trzepotanie przedsionków, stan po wielokrotnej ablacji serca, cukrzyca typ II, uszkodzenie wątroby, stan po dwóch zawałach serca
Rozpoczęcie: 16 Maja 2022
Zakończenie: 5 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Chciałbym wierzyć, że jeszcze będzie dobrze, wstać rano bez obaw związanych ze swoim stanem zdrowia. Niestety, szereg nawarstwiających się diagnoz wydaje się nie mieć końca. Od lat zmagam się przede wszystkim z niewydolnością serca, niedoczynnością tarczycy, cukrzycą i zwyrodnieniem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i szyjnym. 

Przeszedłem dwa zawały i kilka zabiegów ablacji. Niestety, każde z tych wydarzeń pozostawiło po sobie konsekwencje, które sprawiają, że teraz boję się o swoje zdrowie, a nawet życie. Moja codzienność wiąże się z ciągłym zmęczeniem, bólem i dusznościami. Muszę się pilnować niemal na każdym kroku, regularnie przyjmować leki, dbać o odpowiedni poziom cukru we krwi. 

Nie chciałbym, aby wszystkie schorzenia odebrały mi nie tylko radość z życia, ale przede wszystkim możliwość normalnego funkcjonowania. Mam jeszcze tyle planów i marzę o tym, by udało mi się je zrealizować.

Chciałbym żyć tak, jak zdrowi ludzie, ale los napisał dla mnie ponury scenariusz, z którym mierzę się na co dzień. Bardzo Was proszę - pomóżcie mi to zmienić.

Tylko dzięki Wam i Waszej pomocy mam jeszcze nadzieję na to, że będzie dobrze. Koszty leczenia, badań, regularnych wizyt u specjalistów są ponad moje możliwości finansowe i sam im nie podołam. Naprawdę, jestem wdzięczny za każdy okazany gest! 

Henryk

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0204230
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki