WIELKI MECZ CHARYTATYWNY #HOKEJODSERCA Gramy dla Marcina, Dominika oraz dziecięcych klubów sportowych z Katowic.

Hokej od Serca

WIELKI MECZ CHARYTATYWNY #HOKEJODSERCA Gramy dla Marcina, Dominika oraz dziecięcych klubów sportowych z Katowic.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść HOKEJ
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Wsparcie leczenia Marcina i Dominika, pomoc dla klubów sportowych z Katowic

Zgłaszający zbiórkę: WSPIERAMY MARZENIA
Hokej od Serca
Rozpoczęcie: 3 Listopada 2023
Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Opis zbiórki

HOKEJ OD SERCA, czyli Wielki Mecz Charytatywny w którym kije skrzyżują dwie wyjątkowe drużyny: Drużyna Przedsiębiorców i Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich. 

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 16 grudnia w Katowicach, na lodowej tafli Jantoru.

Dla kogo gramy w tym roku ? 

Marcin Standura
W wyniku nieszczęśliwego wypadku u Marcina doszło do złamania kręgosłupa piersiowego. Po wielu badaniach przeszedł operację i wrócił do domu. Niestety podczas rehabilitacji jego uszkodzony kręgosłup złamał się ponownie - tym razem na odcinku lędźwiowym.  Aby pomóc Marcinowi wrócić do zdrowia potrzebna jest intensywna rehabilitacja.  

Dominik Kwiatkowski
Dominiki miał wypadek samochodowy w Niemczech, przeszedł operację ratującą życie. Jego kręgosłup był złamany w dwóch miejscach. Złamanie spowodowało całkowite porażenie kończyn dolnych oraz głęboki niedowład kończyn górnych. Po powrocie do Polski Dominik przeszedł kolejną operację. Tylko specjalistyczna rehabilitacja da mu szansę na powrót do zdrowia.

Hokej od Serca

Klub hokejowy Naprzód Janów Katowice
Naprzód Janów Katowice to klub, który od lat szkoli młode pokolenie hokeistów. Klub odnosi wieli sukcesów sportowych, wychował ikony polskiego hokeja, wielu olimpijczyków i mistrzów Polski. Środki zebrane w ramach zbiórki pozwolą sfinansować wyjazdy na turnieje zagranicznie, o których marzy klub. Wyjazd będzie nagrodą za niesamowite wyniki sportowe w sezonie 2022/23.

Hokej od Serca

UKKS Katowice U13 
Od kilku lat klub zajmuje miejsce w ścisłej czołówce w Polsce, jeśli chodzi o turnieje i rozgrywki dla dziewcząt. UKKS Katowice U13 to najlepsza kobieca drużyna piłki nożnej w Polsce w swojej kategorii. W ubiegłym roku drużyna była finalistą Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  Aby zawodniczki mogły mierzyć się z koleżankami z zagranicznych klubów potrzebują wsparcia finansowego.  Aktualnie dziewczyny marzą o obozie szkoleniowym we Włoszech.

Hokej od Serca

Akcje charytatywne zawsze były misją Fundacji Wspieramy Marzenia. Działania organizacji udowadniają, że sport może być platformą do łączenia ludzi i pomagania tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Wesprzyj akcję!

Razem Wielką Mamy MOC !

Hokej od Serca

Spotkajmy się 16 grudnia w Katowicach!

Bilety na mecz charytatywny kupisz tutaj.

Hokej od Serca

Akcję HOKEJ OD SERCA możesz także wspierać poprzez Allegro Charytatywni.

Zobacz aktualne licytacje!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść HOKEJ
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki