Stowarzyszenie Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta

Stowarzyszenie Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta
1 Stały Pomagacz
Leszek Dubiel
100 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Jaworzno, śląskie

W Jaworznie działa wiele organizacji, które pomagają potrzebującym. Jedną z nich jest Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta. Roztacza ono opiekę nad terminalnie chorymi.

❤️  Gorąca prośba o Państwa pomoc 
Pośród niepokoju, w obliczu skutków pandemii i sytuacji ekonomicznej problemy związane z zachowaniem płynności finansowej dotykają również naszego Hospicjum. Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia nie pokrywa kosztów utrzymania domu hospicyjnego, a wzrastające ceny towarów i usług, systematycznie stawiają granice, których nie jesteśmy w stanie przekroczyć.
Comiesięczne rachunki energii, ogrzewania, odpadów medycznych leków, środków ochrony indywidualnej, transportu medycznego, badań laboratoryjnych, obsługi informatycznej, wdrożenia programu obsługi e-dokumentacji, serwisowanie sprzętu i aparatury medycznej, wyżywienia to jedynie część ponoszonych wydatków. Przed nami konieczność systematycznej wymiany wyposażenia medycznego ulegającego zużyciu poprzez eksploatację od 2009 roku.
Zarząd Stowarzyszenia zwraca się gorącą prośbą do Państwa o pomoc w tej tak trudnej dla nas sytuacji. 
Byliście Państwo z nami od początku istnienia Stowarzyszenia, czyli od 25 lat, a Państwa ofiarność umożliwiała nam pokonywanie trudności, dalszą pracę i funkcjonowanie.
Nawet jeśli osobiście, ani my, ani nasi bliscy nie potrzebowaliśmy pomocy ze strony Hospicjum, to przechodząc obok, może pojawi się myśl, że właśnie w tym miejscu jest obecna cząstka mojego serca, która wciąż służy innym.❤️


Za zrozumienie i okazaną pomoc z całego serca dziękujemy ❤️

Wpłaty

Ładuję...

1 Stały Pomagacz
Leszek Dubiel
100 zł miesięcznie