Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza
4 Stałych Pomagaczy
Katarzyna
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Paweł Grabowski

E-mail p_grab@poczta.onet.pl

Telefon 501132987

Lokalizacja Michałowo, podlaskie

Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza prowadzi Hospicjum Domowe działające na wiejskich obszarach wschodniego Podlasia. Niesiemy pomoc osobom starszym i nieuleczalnie chorym w miejscach z których daleko do większych ośrodków hospicyjnych. Przynosimy ulgę w cierpieniu naszym podopiecznym i pomagamy ich rodzinom w opiece nad bliskimi. W naszej działalności przyświeca nam motto: "Z szacunku dla życia", ponieważ wierzymy, że życie do ostatniej chwili, szczególnie to w chorobie i starości, jest ciągle wartościowe, a naszym celem jest dbanie o to by nasi podopieczni przeżywali je godnie do ostatniej chwili.

Ponieważ widzimy, jak duże są potrzeby mamy w planach budowę hospicjum stacjonarnego.  Prace nad projektem już się rozpoczęły, więc teraz nasze potrzeby finansowe to nie tylko zbiórka funduszy na zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej podopiecznych hospicjum domowego, ale także gromadzenie środków na budowę ośrodka hospicyjno-opiekuńczo-edukacyjnego. 

Naszą misją jest nie tylko opieka nad chorymi, ale także edukacja szerokich kręgów społecznych na temat poszanowania osób starszych, idei hospicyjnej i godnego umierania.  Jeśli te idee są także bliskie Tobie, wspomóż nas i pomóż pomagać innym.

Wsparli

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

11,38 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Katarzyna

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

1 250 zł

Maria Leszko

500 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

4 Stałych Pomagaczy
Katarzyna
10 zł miesięcznie