Fundacja Pomost Nadziei

Fundacja Pomost Nadziei

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja WIELICZKA, małopolskie

Działalność Fundacji polega w głównej mierze na gromadzeniu funduszy na utworzenie punktów konsultacyjnych i dostępie do leczenia i innowacyjnych terapii, rehabilitacji, socjoterapii. A na założonych wcześniej subkontach dla chorych, potrzebujących i niepełnosprawnych, funduszy z przeznaczeniem na przeprowadzanie trudnych operacji, drogiego leczenia, długotrwałych rehabilitacji oraz wprowadzaniu innowacyjnych terapii. Fundacja stara się pomagać szkołą szczególnie w oddalonych miejscach od dużych ośrodków z osobami niepełnosprawnymi, aby miały możliwość edukacji i terapii.

Fundacja będzie obejmować osoby nieuleczalnie chore osoby, zapewniając im dostęp personelu medycznego, specjalistycznego sprzętu oraz sprzętu rehabilitacyjnego, środków opatrunkowych i higienicznych -dzięki temu będą mogły pokonywać choroby lub godnie przeżyć swoje ostatnie dni w zaciszu domowym wśród bliskich.

Seniorzy, osoby samotne oraz osoby z przemocy domowej otrzymają pomocną dłoń.

To, co w snach jest najpiękniejsze, to niewiarygodne spotkanie ludzi i rzeczy, które w normalnym życiu nigdy by się nie spotkały.
-Milan Kundera

Wpłaty

Ładuję...