Zbiórka pieniędzy na rzecz: WOŚP

Tuli tuli mama
organizator skarbonki

Zbieram pieniądze na rzecz organizacji WOŚP, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Przyda się każdy grosz. Dziękuję za wsparcie. 

12 stycznia odbędzie się 28. Finał WOŚP i z tej okazji napiszę bardzo dla mnie intymny post.
W 2001 r. w wieku 13 lat, niemal z dnia na dzień, ze zdrowego pełnego życia dziecka stałam się bardzo ciężko chorą dziewczynką. Trafiłam do jednego z małych podkarpackich szpitali. Nikt tam nie dawał mi większych szans na wyzdrowienie . Warunki jakie zastałam w tamtejszym szpitalu były straszne, do dziś wracają do mnie przykre wspomnienia z tego czasu, przepełnione bezradnością i przerażeniem. Dzięki walce mojej mamy i cudownym lekarzom udało się przenieść mnie do CZD w Warszawie. Chociaż moje rokowania nie były optymistyczne dali mi tam szanse na życie, a mi udało się tę niewielką szansę wykorzystać w 100 procentach.

Jednak by lekarze mogli mi pomoc potrzebny był sprzęt medyczny, jakim nie dysponowały wówczas szpitale w mniejszych miastach. Wyposażenie i medyczny, z których korzystałam podczas swojego pobytu w CZD w większości miały przyklejone serduszka WOŚP. Jeśli chciałabym policzyć ile razy sprzęt zakupiony ze środków Wielkiej Orkiestry ratował moje zdrowie i życie nie byłabym w stanie tego zrobić.
Jestem niezmiernie wdzięczna WOŚP oraz ludziom, którzy dołożyli choćby małą cegiełkę bym mogła być tu gdzie jestem. Za to że mogę być tu z Wami i pisać te słowa, siedząc obok mojej Kruszynki.

Dlatego bardzo proszę, jeśli macie możliwość wesprzyjcie ten szczytny cel dla którego co Orkiestra gra w tym roku. Mam nadzieję, że ani Wy ani Wasi bliscy nie będziecie musieli korzystać ze sprzętu ufundowanego przez WOŚP. Każdy, choćby drobny wkład w pomoc Orkiestrze możecie jednak potraktować jako swego rodzaju polisę ubezpieczeniową, tak na wszelki wypadek.

Obserwuje mnie prawie 15 tysięcy osób, dlatego postanowiłam poprosić Was o pomoc w tej zbiórce. Zwłaszcza, że jestem w grupie tych szczęśliwców, którzy m.in. dzięki pomocy WOŚP mogą się cieszyć życiem.
W tym roku Wielka Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Maluchy liczą na Waszą pomoc!

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Pucek

Pucek od Byka
10 zł

Filip

Podziękowania dla Przemysława Bykowskiego :)
20 zł

byki

darowizna
5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
377%
5 290 zł Wsparło 188 osób CEL: 1 400 ZŁ