Dziecko kontra autyzm! Pomagamy Hubertowi!

Hubert Banaszak

Dziecko kontra autyzm! Pomagamy Hubertowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175927
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Turnus rehabilitacyjny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Hubert Banaszak, 6 lat
Jarocin, wielkopolskie
Autyzm
Rozpoczęcie: 7 Listopada 2023
Zakończenie: 3 Lutego 2024

Opis zbiórki

Zeszłoroczny turnus rehabilitacyjny odmienił Huberta. Zaczął nawiązywać relacje z innymi dziećmi, jego zasób słów nadal jest skąpy, ale potrafi złożyć już 3 wyrazowe zdania! Zaczął też nawiązywać kontakt wzrokowy. Z każdego jego postępu jestem bardzo dumna.

Poznaj historię Huberta:

Niczego tak bardzo bym nie chciała, jak dobrego życia dla mojego synka. Gdybym tylko mogła, oddałabym własne zdrowie, by jemu było jak najlepiej... Hubert, mimo że jest jeszcze małym chłopcem, już dziś wiele czasu poświęca na terapię. Od półtora roku uczęszczamy na zajęcia rehabilitacyjne, które przynoszą efekty. Przed nią Hubert w ogóle nie mówił. Dziś używa prostych słów. Widzę, że każda poświęcona na terapię godzina przynosi efekty, dlatego nie możemy zmarnować tego, co udało się osiągnąć do tej pory.

Hubert Banaszak

Hubert powinien jak najczęściej wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, kontynuować terapię, jednak nie na wszystko starcza nam środków. 

Ceny stale rosną, a Hubert ma coraz więcej potrzeb, jednak turnusy to dla nas największa bomba terapeutyczna. Aktualnie pracujemy nad instynktem samozachowawczym. Przed nami długa droga, ale po aktualnych postępach wierzę, że wiele jesteśmy w stanie osiągnąć. Potrzebujemy tylko pomocy...

Katarzyna, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175927
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki