Nowotwór zagnieździł się w głowie Huberta - pomóż!

Hubert Brenzak

Nowotwór zagnieździł się w głowie Huberta - pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226621
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowane leczenie onkologiczne

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Hubert Brenzak, 11 lat
Wrocław, dolnośląskie
Glejak rdzenia przedłużonego
Rozpoczęcie: 7 Października 2022
Zakończenie: 7 Marca 2024

Opis zbiórki

Minął miesiąc, odkąd nasze normalnie płynące życie legło w gruzach. Rzadko występujący rozlany i nieoperacyjny złośliwy glejak rdzenia przedłużonego oraz części szyjnej dosłownie zmiótł w przeciągu 2 tygodni naszego ukochanego pełnego życia, rozbrykanego i ciekawego świata 9-letniego Hubercika.

Walka będzie ciężka, ale istnieje innowacyjna terapia w USA, która da szanse Hubercikowi na to, aby mógł cieszyć się życiem. Czas dla niego się liczy, dlatego jesteśmy w trakcie przygotowań, aby móc leczyć Huberta metodami, które w Polsce są jeszcze niedostępne.

Hubert Brenzak

Ten cichy nowotwór w krótkim czasie zdążył narobić wiele szkód w jego organizmie: Ma niedowład lewej rączki i nóżki, została założona gastrostomia, ponieważ doszło do zaburzenia połykania oraz podwójne widzenie.

To dopiero początek a tak wiele przeszedł nasz dzielny wojownik, który żyje nadzieją a my wraz z nim, że nadejdzie taki dzień kiedy będzie mógł biegać i jeść , po prostu wrócić do beztroskiego i normalnego życia. Czeka go długa droga i walka z niespodziewanym ,,lokatorem”, który zagnieździł się po cichu w takim miejscu, że neurochirurdzy rozkładają ręce z bezradności.

Będziemy z całych sił walczyć o Hubercika zdrowie, szukając ratunku również za granicą i jednocześnie zapewniając mu rehabilitację, by znów mógł wspinać się po drzewach. Na te przedsięwzięcia będą potrzebne środki finansowe, dlatego bardzo prosimy o wsparcie, by zapewnić naszemu synkowi powrót do beztroskiego dzieciństwa. Zdeterminowani w walce i zrozpaczeni rodzice Agnieszka i Marek

–––––––––

*Szacunkowa kwota zbiórki

LICYTACJE–> KLIK

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226621
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki