Ta choroba prowadzi do przedwczesnej śmierci... Ratuj życie Huberta❗️

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 1 504 osoby
120 690,54 zł (126,41%)
Zbiórka na cel
Operacja sekcji Filum Terminale w Barcelonie

Hubert Ziewiński, 11 lat

Libusza, małopolskie

Zespół Arnolda Chiariego typu I

Rozpoczęcie: 27 Kwietnia 2020
Zakończenie: 1 Lipca 2020

Hubert już po operacji w Barcelonie! Taką przepiękną wiadomość dostaliśmy od jego mamy:

"Chciałam serdecznie podziękować za opiekę nad moim synem Hubertem. 

Cieszę się, że syn mógł przejść operację w Barcelonie dzięki pomocy całej ekipy fundacji i ludzi, którzy pomogli uzbierać tę ogromną dla nas kwotę. 

W imieniu swoim i syna chcieliśmy podziękować wszystkim, dzięki którym mogliśmy tam pojechać i wrócić z lepszym zdrowiem i uśmiechem na twarzy.

Dzięki opatrzności Bożej i wsparciu cudownych ludzi, a pomimo tego trudnego czasu, związanego z pandemią, udało nam się wyjechać do Barcelony, gdzie w Instytucie Chiari Hubert przeszedł tak ważną dla niego operację.

Chcę jeszcze raz wszystkim podziękować za każdą pomoc, za to ogromne wparcie, za każdą modlitwę, za ciepłe i miłe słowa, które dodawały nam ogromnej siły. Hubert na razie czuje się dobrze. Po operacji poprawiło się u niego czucie, lepiej reaguje na bodźce, jest nadzieja na dalsze postępy. Na dużą poprawę zdrowia musimy jeszcze poczekać, ale ja już teraz widzę, jak zmieniła się jego sprawność.

Hubert dostał szansę na lepsze zdrowie, a ja najlepszy prezent urodzinowy, jaki każda matka chciałaby dostać - zdrowie dziecka. To dzięki wam wszystkim mogliśmy pojechać po nadzieję i wrócić z uśmiechem na twarzy".

Bernadetta Ziewińska - mama Huberta

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 1 504 osoby
120 690,54 zł (126,41%)