Iga Sitarska

Iga Sitarska, 7 lat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0054114
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Iga Sitarska, 7 lat

Wodogłowie, rozszczep kręgosłupa, zwichnięcie bioder
Gliwice, świętokrzyskie

Iga przyszła na świat w lipcu 2016 roku z przepukliną oponowo rdzeniową z wodogłowiem, zespołem Arnolda Chiariego, pęcherzem neurogennym i rozszczepem kręgosłupa, co oznacza, że jej rdzeń kręgowy jest uszkodzony. Pierwszą ratującą życie operację przeszła zaraz po narodzinach. W wyniku choroby Iga ma między innymi niedowład kończyn dolnych, obniżone napięcie mięśniowe, deformację stóp i zwichnięte biodra.

Córeczka porusza się tylko dzięki specjalistycznym ortezom, których koszty są ogromne. Iga wymaga także stałej terapii wielospecjalistycznej oraz częstych kontroli lekarzy, którzy nieustannie monitorują stan jej zdrowia.

Moja córeczka przeszła już wiele operacji ratujących zdrowie, a nawet życie. Nadal czeka ją jednak ciężka praca i codzienna rehabilitacja.

Iga jest pogodną, uśmiechniętą dziewczynką, która cieszy się życiem. Każdego dnia dzielnie walczy o swoją przyszłość. Pokonuje każdą przeszkodę, która stanie jej na drodze. Nigdy się nie poddaje. Pragnie tylko być jak inne dzieci. To przecież tak niewiele... Możecie pomóc jej w tej nierównej walce. Bardzo Was  zatem proszę o wsparcie. Z Waszym wkładem Iga może więcej!

Mama Igi

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0054114
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki