Diagnoza spadła na nas w dzień piątych urodzin... Pomagamy Idze!

Iga Maj

Diagnoza spadła na nas w dzień piątych urodzin... Pomagamy Idze!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0316257
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Opłacenie pompy insulinowej

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Iga Maj, 5 lat
Sosnowiec, śląskie
Cukrzyca typu I
Rozpoczęcie: 1 Sierpnia 2023
Zakończenie: 2 Lutego 2024

Opis zbiórki

Piąte urodziny to zazwyczaj piękny czas. Można świętować kolejny rok beztroskiego dzieciństwa. Dzieci cieszą się z prezentów, a rodzice są dumni z tego, jak rozwija się ich dziecko. Niestety, ja i moja córka ten dzień będziemy pamiętać inaczej. Iga trafiła do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej cukrzycę typu I…

Moja kochana dziewczynka zaczęła się źle czuć, pojechałam z nią na SOR. Tam okazało się, że ma niewiarygodnie wysoki poziom cukru we krwi! Zaczęły się kroplówki, nawadnianie, kłucie… Płacz, ból, bezsilność…

Iga Maj

Boję się, co będzie dalej. To choroba nieuleczalna. Chciałabym, żeby córka miała normalne życie. Nadal chodziła do przedszkola, rozwijała się. Do tego potrzeba jednak dobrej pompy insulinowej! Póki co jesteśmy jeszcze w szpitalu, gdzie Iga korzysta z tutejszego sprzętu. Konieczny będzie jednak zakup jej własnego urządzenia.

Niestety, pompa, na którą zbieramy, nie jest refundowana, a jej koszt przekracza moje możliwości. Mamy naprawdę mało czasu, żeby wpłacić pierwszą ratę… To wspaniałe urządzenie da mojej córeczce bezpieczeństwo. Cały czas podaje insulinę, alarmuje o wysokim i niskim cukrze.

Iga Maj

Nie wiem, co robić. Do tej pory pracowałam, ale teraz może to być o wiele trudniejsze. Wychowuję jeszcze drugą, 7-letnią córkę, która z utęsknieniem czeka na nas w domu. Pomóż nam znowu być razem!

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę musiała prosić o pomoc, ale nie mam innego wyboru. Błagam, wesprzyjcie moją córeczkę! To wszystko spadło na nią tak nagle. Zrobię wszystko, żeby dalej miała normalne i bezpieczne dzieciństwo!

Roksana, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0316257
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki