Czas nie jest naszym zwolennikiem... Pomagamy Igorkowi!

Igor Angel

Czas nie jest naszym zwolennikiem... Pomagamy Igorkowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0125633
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, wizyty u specjalistów

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Igor Angel, 7 lat
Gdynia, pomorskie
Wrodzona wada nerki
Rozpoczęcie: 7 Kwietnia 2021
Zakończenie: 21 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Igor jest wesołym, zawsze uśmiechniętym chłopcem. Jest pogodny, chociaż jego codzienność nie jest najłatwiejsza. Chłopiec urodził się z wadą wrodzoną nerki.

Przez brak nerki musi odmawiać sobie wielu dziecięcych aktywności. Jest jeszcze mały, nie jest to dla niego łatwe i zrozumiałe... 

Mimo wielu kontroli i ostrożności, w marcu 2021 roku okazało się, że nerka, która dobrze pracowała, jest przeciążona, a to może prowadzić do jej dużej niewydolności.

Igor Angel

Trudności z nerkami — to nadmierna ostrożność nawet w związku z dietą. Nasze życie jest uzależnione od choroby, ona dyktuje nam codzienność.  

Proszę o pomoc, ponieważ już dawno przerastają nas kosztowne porady dietetyczne i dodatkowe wizyty u lekarzy specjalistów.  

Jak wiadomo i co nie jest tajemnicą... Na wszystko trzeba czekać miesiącami — badania, wizyty, wyniki... My nie możemy czekać. Musimy wszystko załatwić prywatnie... 

Igor Angel

Igorek ma znacznie podwyższony wskaźnik kwasu moczowego. Zbyt wysoki prowadzi nawet do zawału serca! Kolejnymi wysokimi wynikami jest kreatynina oraz białko w moczu.

Ja jako mama jestem przerażona, a Igor płacze wieczorami, bo boi się kolejnych badań. Musimy to przezwyciężyć, żeby znów wróciła nadzieja na lepsze jutro!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa!

Mama 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0125633
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki