Dramatyczna walka o zdrowie Igorka❗️Pomocy❗️

Igor Dobrowolski

Dramatyczna walka o zdrowie Igorka❗️Pomocy❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0102343
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Igor Dobrowolski, 3 latka
Supraśl, podlaskie
Dziecięce porażenie mózgowe, wrodzona cytomegalia, padaczka
Rozpoczęcie: 8 Grudnia 2023
Zakończenie: 8 Marca 2024

Opis zbiórki

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Igor urodził się 29 września 2020 roku. Miał to być najpiękniejszy dzień w moim życiu, tymczasem zaczęła się walka o życie, zdrowie i sprawność mojego synka. Przyszedł na świat z wirusem Cytomegalii (CMV), który jeszcze w brzuszku zaczął siać spustoszenie w organizmie mojego maluszka. 

Igor Dobrowolski

Poród spowodował kolejne komplikacje, przez co Igor ma dziecięce porażenie mózgowe w wyniku niedotlenienia. Poród trwał 17 godzin! Igor kilka dni po porodzie został przetransportowany do szpitala CZD (Centrum Zdrowia Dziecka) w Warszawie, ponieważ u nas nie było możliwości leczenia.

Igor Dobrowolski

Igor w wyniku zakażenia wirusem CMV ma mnóstwo zwapnień w główce, które spowodowały wzmożone napięcie mięśniowe, padaczkę, wodogłowie, małogłowie, niedosłuch, nadwzroczność, żółtaczkę i cholestazę. Cały czas jesteśmy pod opieką specjalistów: neurologa, ortopedy, okulisty, laryngologa. 

Igor Dobrowolski

Na ten moment Igor samodzielnie siedzi, ale w nóżkach ma już przykurcze. Nadal jest potrzebna intensywna rehabilitacja, której koszt to około 2000 zł miesięcznie, oraz zakup ortez, bez których nie ma szans, by Igi kiedykolwiek stanął na nogi. 

Do tego synek nie mówi, nie widzi, bardzo mało rozumie i nie umie gryźć, więc jest karmiony mlekiem i "papkami". Prosimy każdą dobrą duszę o pomoc w kontynuacji leczenia i dążeniu do sprawności oraz zakupie niezbędnego sprzętu. 

Dziękujemy za każdą złotówkę! 

Adriana, mama Igorka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0102343
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki