By choroba nie decydowała o wszystkim

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 170 osób
3 187 zł (5,25%)
Brakuje jeszcze 57 452 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0093526 Igor
Zbiórka na cel
Turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku

Igor Kamiński, 6 lat

Giżycko, warmińsko-mazurskie

GLUT1 - choroba genetyczna

Nazywam się Igorek Kamiński, mam 6 lat. Moim największym marzeniem jest nauczyć się chodzić i mówić. Tak bardzo chciałbym dorównać moim koleżankom i kolegom… Chciałbym już skakać, biegać, jeździć na rowerku, rysować, pisać, czytać, poznawać świat z innej perspektywy, ale też przede wszystkim wyrażać swoje myśli i być zrozumianym. Dotąd moja buźka, rączki i nóżki nie za bardzo mnie słuchają. Dzięki ciężkiej codziennej pracy nad sobą, potrafię wymówić zaledwie kilka słów, a poruszam się czworakując. Tylko moi kochani rodzice wiedzą o mnie wszystko. Odkąd się urodziłem, mój rozwój przebiegał inaczej, niż u innych dzieci. Początkowo zdiagnozowano u mnie mózgowe porażenie dziecięce, jednak obecnie badania już potwierdziły, że cierpię na nieuleczalną dotąd chorobę genetyczną GLUT1– uszkodzony transporter glukozy…

Igor Kamiński

Daję z siebie wszystko, bardzo się staram i wierzę, że będę zdrowym chłopcem – tym bardziej, że lekarze dają na to sporą nadzieję! Dzielnie ćwiczę na rehabilitacji, u logopedy, słucham poleceń psychologa i pedagoga. Rodzice prawie codziennie wożą mnie na dodatkowe zajęcia. Gdy finanse rodziców pozwalają, to wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne – oj tam, to dopiero dostaję w kość. Ale uwielbiam je i cieszę się, że robię po nich takie postępy!

Igor Kamiński

Dzięki Państwa ofiarności będę mógł zakupić różnego rodzaju sprzęt i szukać nowych metod leczenia, które pomogą mi w samodzielności i dorastaniu. Dadzą możliwość w uczestniczeniu w prywatnych wizytach i turnusach rehabilitacyjnych, które okazują się bezcenne i dają realne efekty! Za wszelką okazaną pomoc jestem bardzo wdzięczny i wszystkim serdecznie za to dziękuję!

Igor Kamiński

Dołóż swoją cegiełkę i pomóż mi w drodze po nowe życie.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 170 osób
3 187 zł (5,25%)
Brakuje jeszcze 57 452 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0093526 Igor