Igor chce poznawać świat - pozwól mu na to!

Igor Sławiński

Igor chce poznawać świat - pozwól mu na to!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0197368
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, sprzęt medyczny

Igor Sławiński, 8 lat
Wrocław, dolnośląskie
Całościowe zaburzenia rozwojowe
Rozpoczęcie: 5 Kwietnia 2022

Opis zbiórki

Mój syn, Igor, ma 6 lat. Jest najcudowniejszym chłopcem na świecie – jest bardzo twórczy, uwielbia układać budowle z klocków. Jest też radosny, ciekawy świata i zadaje MNÓSTWO pytań – ciągle chce wiedzieć jeszcze więcej.

Igor jest też w spektrum autyzmu. I chociaż mierzy się z przeróżnymi trudnościami, to jest bardzo dzielny. Nic go nie powstrzymuje! Poznawanie nowych rzeczy go zachwyca. We wrześniu idzie do zerówki i już nie może się doczekać.

Jednak kilka dni temu Igor otrzymał diagnozę o zaburzeniach przetwarzania słuchowego. To znaczy, że kiedy wokół niego jest duży szum i hałas, wiele różnych dźwięków, to jest bardzo rozproszony. Nie potrafi zrozumieć tego, co słyszy, po prostu nie może się na tym skupić. Wyobraź sobie: jesteś na koncercie, zewsząd płynie bardzo głośna muzyka, gitara, perkusja, śpiew, krzyki tłumu. I w tym hałasie masz się nauczyć na pamięć tabliczki mnożenia. To niemożliwe, żeby się skupić. Dlatego potrzebujemy czegoś, co pozwoli Igorowi dalej odkrywać świat!

Igor Sławiński

Od września potrzebujemy specjalnego systemu Roger FM. Zestaw składa się z aparatów zakładanych na uszy i mikrofonu, który ma nauczyciel. Aparat wytłumia szumy, a Igor będzie mógł się skupić na tym, co do mikrofonu mówi nauczyciel!

Potrzebuję uzbierać ponad 12 000 złotych – ta kwota mnie przerasta. Nie dostaniemy refundacji z NFZ. Alimenty nie pokryją kosztu zakupu tego sprzętu – właśnie dlatego to Ciebie proszę o pomoc! Każda złotówka jest dla mnie ważna i za każdą będę przeogromnie wdzięczna!

Pomóż Igorowi poznawać świat!

Magda, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0197368
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki