Kącik relaksu i inspiracji

"Centerko" to synonim łódzkich społeczników oraz miejsca służącemu wszechstronnemu rozwojowi i pobudzaniu aktywności. To tu rodzą się wolontarystyczne projekty oraz zadziewają przeróżne akcje na rzecz naszego miasta i regionu. Regionalne Centrum Wolontariatu w Łodzi, obecnie, jest w trakcie swojej metamorfozy.

Chcemy, aby nasze działania odpowiadały na aktualne potrzeby ludzi, którzy borykają się z różnymi kłopotami oraz zrzeszały jak najwięcej wolontariuszy, gotowych nieść pomoc innym. Postanowiliśmy, więc zaadaptować nowe pomieszczenie, aby móc działać jeszcze lepiej. Jak wiemy, budżet nie jest z gumy i nie udźwignął wszystkich naszych pomysłów.

Mariusz Kołodziejski

Nowa miejscówka jest już odremontowana i wyposażona, ale brakuje nam przyjaznego „kąta” do twórczej pracy dla wolontariuszy i koordynatorów. Naszym marzeniem jest zaaranżować szarą i niezagospodarowaną przestrzeń wokół okna i stworzyć prawdziwą „przestrzeń relaksu i inspiracji”. Zebrane środki ze zbiórki przeznaczymy na obicie parapetu, miękkie poduchy i okienne dekoracje, aby stworzyć dodatkowe, przyjemne stanowisko pracy. Obok postawimy ekspres do kawy, aby każdy z naszych pomagaczy mógł siąść na parapecie, podłączyć swój laptop i napić się pysznego napoju w zimowy dzień … oczywiście w przepięknej filiżance zakupionej w ramach poprzedniej akcji „Stoliczku nakryj się” :-)

Mariusz Kołodziejski

Mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach”, dlatego sądzimy, że tym drobnym akcentem ocieplimy nasze miejsce i sprawimy, że jeszcze częściej będziemy słyszeć „to nasze Centerko” …

0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 350 ZŁ