#IRONSILESIAzSercem

IRONSILESIA
organizator skarbonki

Ideą IRONSILESIA było i jest aktywizacja ludzi do bycia lepszym na polu sportu amatorskiego jakim jest bieganie, pływanie, kolarstwo czy też  triathlon. Sport długodystansowy ma to do siebie, że wiele czasu spędza się w skupieniu nad sobą. Kiedyś jeden z polskich zawodowych kolarzy na pytanie, jak to robi, że potrafi się na treningach zmusić do takiego dużego wysiłku - odpowiedział: Trzeba mieć dobrze poukładane życie , aby móc ciężko trenować.

To ważne abyśmy od czasu do czasu dostrzegli, że dookoła są tacy, którym życie nie przyniosło zdrowia, którego wszyscy sobie życzymy. Szczególnie jest to bolesne gdy są to dzieci.

Kilkoro z naszej ekipy IRONSILESIA w dniu 04.10.2020 weźmie udział w Silesia Maratonie & Półmaratonie. Chcemy połączyć wysiłek sportowy z dobrą akcją. Nie biegniesz, nic nie szkodzi. Możesz być z nami!! Jeśli masz ten komfort, że Twoje życie jest całkiem znośne możesz jako część społeczności IS dołączyć swoją cegiełką szczęścia dla Miłosza, do której w tym momencie Cię zapraszamy!!!

Bądź z nami dla MIŁOSZA!!

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

Lecimy z Miłoszem!!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Inglot Filip

Nigdy nie przestawaj wierzyć
50 zł

YMAA Katowice

40 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia !!
20 zł

eM

❤️👍

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
360 zł
Wsparło 8 osób