#IRONSILESIAzSercem
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Ideą IRONSILESIA było i jest aktywizacja ludzi do bycia lepszym na polu sportu amatorskiego jakim jest bieganie, pływanie, kolarstwo czy też triathlon. Sport długodystansowy ma to do siebie, że wiele czasu spędza się w skupieniu nad sobą. Kiedyś jeden z polskich zawodowych kolarzy na pytanie, jak to robi, że potrafi się na treningach zmusić do takiego dużego wysiłku - odpowiedział: Trzeba mieć dobrze poukładane życie , aby móc ciężko trenować.
To ważne abyśmy od czasu do czasu dostrzegli, że dookoła są tacy, którym życie nie przyniosło zdrowia, którego wszyscy sobie życzymy. Szczególnie jest to bolesne gdy są to dzieci.
Kilkoro z naszej ekipy IRONSILESIA w dniu 04.10.2020 weźmie udział w Silesia Maratonie & Półmaratonie. Chcemy połączyć wysiłek sportowy z dobrą akcją. Nie biegniesz, nic nie szkodzi. Możesz być z nami!! Jeśli masz ten komfort, że Twoje życie jest całkiem znośne możesz jako część społeczności IS dołączyć swoją cegiełką szczęścia dla Miłosza, do której w tym momencie Cię zapraszamy!!!
Bądź z nami dla MIŁOSZA!!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Ideą IRONSILESIA było i jest aktywizacja ludzi do bycia lepszym na polu sportu amatorskiego jakim jest bieganie, pływanie, kolarstwo czy też triathlon. Sport długodystansowy ma to do siebie, że wiele czasu spędza się w skupieniu nad sobą. Kiedyś jeden z polskich zawodowych kolarzy na pytanie, jak to robi, że potrafi się na treningach zmusić do takiego dużego wysiłku - odpowiedział: Trzeba mieć dobrze poukładane życie , aby móc ciężko trenować.
To ważne abyśmy od czasu do czasu dostrzegli, że dookoła są tacy, którym życie nie przyniosło zdrowia, którego wszyscy sobie życzymy. Szczególnie jest to bolesne gdy są to dzieci.
Kilkoro z naszej ekipy IRONSILESIA w dniu 04.10.2020 weźmie udział w Silesia Maratonie & Półmaratonie. Chcemy połączyć wysiłek sportowy z dobrą akcją. Nie biegniesz, nic nie szkodzi. Możesz być z nami!! Jeśli masz ten komfort, że Twoje życie jest całkiem znośne możesz jako część społeczności IS dołączyć swoją cegiełką szczęścia dla Miłosza, do której w tym momencie Cię zapraszamy!!!
Bądź z nami dla MIŁOSZA!!
Wpłaty
- Wpłata anonimowa40 zł
Lecimy z Miłoszem!!
- Wpłata anonimowa50 zł
- Inglot Filip10 zł
Nigdy nie przestawaj wierzyć
- YMAA Katowice50 zł
- Wpłata anonimowa40 zł
Powodzenia !!
- 20 zł
❤️👍
