IronWolfPL8H

Czy można dziś razem, w grupie kilkudziesięciu tysięcy pasjonatów sportu, obserwować zmagania na koronnym dystansie triathlonu? Oczywiście, że tak!

IronWolf PL8H - atak Wilka na rekord Ironman

Łukasz Malaczewski

Robert Wilku Wilkowiecki – najszybszy polski zawodnik elity – zaatakuje magiczną barierę 8 godzin na dystansie Ironmana w warunkach domowych (3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu). Poniżej tej granicy na mecie nie zameldował się jeszcze żaden polski triathlonista.
To niecodzienne wydarzenie odbędzie się 23 maja 2020 roku we Wrocławiu. Organizatorzy wydarzenia przewidują, że zgromadzi ono przed monitorami komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych kilkadziesiąt tysięcy ludzi pozytywnie zakręconych sportem.

Łukasz Malaczewski

W trakcie bicia rekordu prowadzona będzie zbiórka funduszy na Fundację FizjoTRIterapia. Follow your dreams

Fundacja powstała w 2019 roku z inicjatywy pasjonata, społecznika, fizjoterapeuty i sportowca Łukasza Malaczewskiego, by walczyć o lepszą przyszłość niepełnosprawnych dzieci. Dzień po dniu celem fundacji jest szukanie sposobów by na ich ustach gościł uśmiech i żeby choć na chwilę dzieciaki zapomniały o żmudnej rehabilitacji.

FizjoTRIterapia angażuje się w niezliczoną ilość działań sportowych, inspiruje innych, pokazuje że warto pomagać i spełniać marzenia dzieci.

Robert Wilkowiecki uatrakcyjnił swoją obecnością jedno z wydarzeń organizowanych przez Fundację, Triathlon Sława. Memoriał Jasia Kmiecia - pierwszy na świecie triathlon dla niepełnosprawnych dzieciaków. W takich słowach wspominał te zawody:
“Ciężko opowiedzieć wczorajszy dzień. To trzeba było po prostu przeżyć. Cała inicjatywa Łukasza i FizjoTRIterapii, to coś nie do opisania i cieszę się, że mogłem pomóc. Miałem przyjemność płynąć i biec razem z Dominikiem, a na rowerze jechał z nim Tomek Mickiewicz. Dominik pochodzi z bardzo sportowej rodziny i teraz sam mógł doświadczyć, jak to jest startować w zawodach. Myślę, że on sam najlepiej by to opisał. Ja osobiście kocham sport i wraz z Dominikiem odkryłem jego kolejne wspaniałe oblicze. Chciałbym za to bardzo podziękować i zachęcić wszystkich do wspierania tej inicjatywy”.

Łukasz Malaczewski

Łukasz Malaczewski

W ubiegłym roku podopieczni Fundacji wzięli udział m.in. w Wings for Live World Run, Color Run Poland, Bieg Uniwerystetu Medycznego - Bieg W-skersów:

Łukasz Malaczewski

Łukasz Malaczewski

Łukasz Malaczewski

Łukasz Malaczewski

Dziś Ty możesz wspomóc Fundację i jej podopiecznych.  Robert pobije rekord IM a My wspólnie możemy pobić rekord złotówek wymienionych na uśmiech dzieciaków! :)

Łukasz Malaczewski

Wsparli

501 zł

Wpłata anonimowa

1 121 zł

Piotr Moga

650 zł

Wpłata anonimowa

200 zł

Krzysztof

💪💪
20 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
25%
25 648,51 zł Wsparły 263 osoby CEL: 100 000 ZŁ