PILNE❗️Operacja już w lipcu! Zdrowie naszej córeczki to ponad 50 tys. dolarów!

Iwanna Suprun
Pilne!

PILNE❗️Operacja już w lipcu! Zdrowie naszej córeczki to ponad 50 tys. dolarów!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0294355
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja powiększenia pęcherza moczowego

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Iwanna Suprun, 7 lat
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Wrodzona wada rozwojowe nerek i moczowodu
Rozpoczęcie: 22 Czerwca 2023
Zakończenie: 3 Marca 2024

Opis zbiórki

Absolutnie wszystkich prosimy o pomoc w przeprowadzeniu operacji naszej córki – Małej Piękności w Izraelu, która odbędzie się w lipcu. Klinika wystawiła rachunek na 50 tysięcy dolarów... Bez Was nie zdobędziemy takiej kwoty, a nasza córeczka nigdy nie będzie zdrowa! Mamy bardzo mało czasu, a terminu nie możemy przełożyć!

Siódmego dnia po urodzeniu naszej córki Ivanny Suprun została przeprowadzona pierwsza operacja, wówczas usunięto nefrostomię, a po miesiącu została wypisana ze szpitala z wypisem, że nic nie da się zrobić. Ivanka ma tylko jedną nerkę, pęcherz nie działał, bo nie przyjmował moczu (który jako jeden z niewielu z lewej nerki idzie rurką). Kazali nam czekać w domu, kiedy nasza córka spokojnie od nas odejdzie. Żaden z lekarzy nie chciał nawet spróbować pomóc. Jednak nie poddaliśmy się, zdając sobie sprawę, że Bóg bardzo kocha naszą piękną córeczkę.

Ivanna Suprun

Z czasem jedyny, cudowny chirurg na Ukrainie zgodził się nam pomóc. Ivvnnochka przeszła 8 operacji i 16 znieczuleń, aby mieć możliwość oddawania moczu jak zwykli ludzie. Rozumiesz, jakie to szczęście, że sikasz naturalnie? Ze względu na to, że w pierwszym roku życia z pęcherz nie widział ani kropli moczu, teraz w wieku 6,5 roku jest za mały. Obecnie potrzebuje poważnej otwartej operacji rekonstrukcji tego narządu – powiększenia pęcherza moczowego.

Ivanna Suprun

Jesteśmy dużą rodziną z Ukrainy. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim Polakom i Waszej pięknej Polsce za to, co robicie dla Ukraińców!!! 

Kochani, idziemy drogą trudną, ale pełną prawdziwych cudów. Każde Twoje słowo o naszej córce, każda złotówka to cegiełka w wielkim zwycięstwie życia nad chorobą. Całe ciało Ivannochki jest pokryte bliznami po zabiegach i operacjach medycznych, ale mimo wszystko pozostaje pogodną i wesołą, zabawną i inteligentną dziewczynką.

Ivanna Suprun

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy nam pomagają, a Bóg tak bardzo ją kocha, że ​​naprawdę wierzymy, że nasza Ivanka da radę i tym razem. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, mamy niewiele czasu na uzbieranie tej potężnej kwoty.

Rodzice Ivanki.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0294355
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki