Codziennie walczę o sprawność! Proszę, pomóżcie - tylko w Was siła!

Iwona Wagner

Codziennie walczę o sprawność! Proszę, pomóżcie - tylko w Was siła!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0230169
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Iwona Wagner, 41 lat
Leszno, wielkopolskie
Pierwotna obustronna gonartroza, otyłość
Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2022
Zakończenie: 29 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Tylko w Was siła! Przekonałam się o tym, gdy moja ostatnia zbiórka zakończyła się sukcesem. Dziś jednak ponownie proszę Was o pomoc, ponieważ stan mojego zdrowia jeszcze przez długi czas będzie pozostawiał wiele do życzenia…

Póki zdrowie mi na to pozwalało, byłam aktywną zawodowo kobietą. Pracowałam, niosąc pomoc innym. Opiekowałam się starszymi osobami zarówno w Polsce, jak i Niemczech.

Moje życie to ciągłe zmiany. Dziś działam, zażywając leki, konsultując z lekarzami. Już w marcu odbędę kontrolę w Poznaniu, a w czerwcu przejdę operację zmniejszania żołądka, która pomoże mi w walce z otyłością. Jednak to tylko połowa sukcesu, potem czeka mnie endoproteza kolana, by w końcu stanąć na nogi.

Niestety, od kiedy przeszłam kontuzję kolana, jestem w naprawdę kiepskiej formie. Brak możliwości podjęcia pracy sprawił, że nie mam środków, które pozwalają po prostu godnie żyć. 

Niepełnosprawność i brak pracy to dwa główne powody, dla których boję się jutra. Z renty próbuję opłacić bieżące potrzeby, ale potrzebuję wsparcia finansowego, aby się wyleczyć. Tylko to pozwoli mi stanąć na nogi znów być samodzielną!

Iwona

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0230169
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki