Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita J-ELITA

Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita J-ELITA

Reprezentant Karolina Majchrzak

E-mail karolank@op.pl

Telefon 695197144

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita „J-elita”, powstało w 2005 roku, od 2007 roku posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Od momentu powstania pomagamy na wszystkich możliwych płaszczyznach osobom chorym na chorobę Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, mikroskopowe zapalenie jelita oraz inne choroby zapalne jelita.

Choroby te stopniowo zaczynają być określane mianem chorób cywilizacyjnych. W społeczeństwie zauważa się znaczny wzrost zachorowań, przy jednoczesnym obniżaniu się wieku osób chorujących.


Prowadzimy działalność wydawniczą ("Kwartalnik J-elita",  poradniki dla osób chorych i ich rodzin, poradniki żywieniowe, komiksy dla dzieci)

Ponadto organizujemy spotkania z lekarzami i psychologami oraz turnusy rehabilitacyjne, imprezy choinkowe i zabawy dla dzieci.

Staramy się o lepszą refundację leków, szerszy dostęp do leczenia żywieniowego oraz łatwiejszy dostęp do lekarzy specjalistów.

Szerzymy informacje o Nieswoistych Zapaleniach Jelita poprzez nasze publikacje, stronę internetową oraz porady udzielane drogą mailową.

Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby osób chorych i zapewnić im dostęp do rzetelnej wiedzy i informacji na temat chorób NZJ.
 

Wsparli

300 zł

Rafał Sławiński

200 zł

Anonimowy Pomagacz

6,68 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Jeden z wielu

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość