Paraliż nagle zmienił życie Jacka... Jedyna nadzieja w rehabilitacji!

Jacek Pasierbowicz

Paraliż nagle zmienił życie Jacka... Jedyna nadzieja w rehabilitacji!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0258475
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jacek Pasierbowicz, 55 lat
Chotomów, mazowieckie
Stan po wypadku - choroba krążków międzykręgowych szyjnych z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych
Rozpoczęcie: 21 Lutego 2023
Zakończenie: 25 Maja 2024

Opis zbiórki

Jeden nieszczęśliwy wypadek zmienił życie mojego męża w koszmar! Ułamek sekundy sprawił, że Jacek został przykuty do łóżka…

Mówią, że początek roku daje mnóstwo perspektyw. Nasze zostały drastycznie zmniejszone. Najchętniej cofnęłabym czas i zrobiła wszystko, co możliwe, aby nie dopuścić do tej tragedii…

Trzy tygodnie temu Jacek miał wypadek. Gdy dowiedziałam się o tym, serce na chwilę przestało mi bić. Po chwili zaczęło uderzać coraz szybciej, ponieważ okazało się, że doszło do złamania kręgosłupa na odcinku szyjnym z uszkodzeniem rdzenia kręgowego! Moje obawy się potwierdziły – mąż doznał porażenia czterokończynowego. 

Jacek przeszedł dwie ciężkie i skomplikowane operacje. Lekarze zrobili, co mogli. Teraz jedyna nadzieja w rehabilitacji. Wiemy, że będzie musiała potrwać bardzo długo, aby mąż mógł odzyskać chociaż trochę utraconej sprawności. Już teraz widzimy bardzo drobne efekty, więc mamy pewność, że rehabilitacja działa!

Jacek Pasierbowicz

Przy tego typu porażeniu musimy uzbroić się w cierpliwość. Rezultaty będą przychodziły stopniowo, ale warunkiem jest systematyczna i intensywna rehabilitacja.  

Jacek zawsze był aktywną osobą. Kocha zwierzęta i uwielbiał chodzić z naszymi psami na długie spacery. Nie siedział w miejscu i zawsze chętnie pomagał przyjaciołom oraz współpracownikom. 

Dzisiaj jego dotychczasowy świat legł w gruzach. Możemy go odbudować, jednak sami nie podołamy wydatkom związanym z rehabilitacją. Każda Wasza pomoc pomoże spełnić marzenie mojego męża. Wszyscy, na czele z Jackiem, wierzymy, że to się uda. Z całego serca, serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę.

Dorota, żona

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0258475
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki