Odbudujmy razem jacht. Legenda znów będzie pływać!

Fundacja Jack Strong

Odbudujmy razem jacht. Legenda znów będzie pływać!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0215558
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zebranie środków na odbudowę historycznego jachtu Ryszarda Kuklińskiego

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Jack Strong
Fundacja Jack Strong
Rozpoczęcie: 28 Lipca 2022

Opis zbiórki

Wojna wiele nam odbiera: nadzieję, dumę, bliskich… Wojna nas zmienia. Kto wojny doświadczył, ten wie, że codzienne życie w strachu sprawia, że zaczynasz się zastanawiać, co tak naprawdę jest ważne.

Niestety nie zawsze potrafimy czerpać z darów historii. A takim darem jest Strażnik Poranka, historyczny jacht, który został podarowany nam przez legendarnego Jacka Stronga - Ryszarda Kuklińskiego, by dalej służyć Polsce, służyć szkoleniu i wychowywaniu młodych obywateli. Dziś ten pomnik wielkiej historii, naszej historii, polskiej historii jest zagrożony i potrzebuje pilnej pomocy.

Fundacja Jack Strong

Niestety “Strażnik Poranka” umiera…  Mając prawie 57 lat, będąc pierwszym takim jachtem, zbudowanym w powojennej Polsce powoli odchodzi w niepamięć. Już za chwilę nie pozostanie po nim nicprócz kilku spróchniałych belek i historii, ludzi, którzy mieli możliwość nim żeglować.

Fundacja Jack Strong

Ten historyczny jacht, został podarowany przez legendarnego Jacka Strong’a - Ryszarda Kuklińskiego, by dalej służyć Polsce i jej obywatelom. Dziś ten pomnik wielkiej historii, naszej historii - Polskiej historii jest zagrożony i potrzebuje pilnej pomocy. 

Fundacja Jack Strong

Razem z Fundacją Jack Strong i Siepomaga stoimy dziś na straży wypełnienia historycznej misji. Uratujemy ten jacht, który wyruszy wraz z młodą, nieustraszoną załogą na przekór morskim falom!

💚Jacht chcielibyśmy wykorzystać nieodpłatnie nie tylko do celów szkoleniowych ale również w innym wyjątkowym celu... ⬇️

Chcemy, by jacht wciąż służył, ale i czynił dobro. Planujemy sprawić, by i malował uśmiech na twarzach tych najmłodszych, którzy często mają za sobą trudne przeżycia... Planujemy zorganizować specjalne rejsy dla dzieci z Domów Dziecka oraz z Rodzin Zastępczych, podopiecznych Fundacji Happy Kids 💚

Fundacja Jack Strong

Fundacja pomocy dzieciom Happy Kids prowadzi 18 Rodzinnych Domów Dziecka i pomaga najmłodszym uwierzyć, że świat może być piękny, a ludzie dobrzy. 

Odbudowanie jachtu to nasza odpowiedzialność, dług wobec bohaterów, którzy walczyli o nasz kraj lata temu. To nasze wspólne dobro, które jako Polacy otrzymaliśmy w spadku po Kuklińskim.

Fundacja Jack Strong

Strażnik Poranka to jacht, który jest łącznikiem między przeszłością, teraźniejszością, a przyszłością. Zgodnie z testamentem Jacka Stronga, Strażnik Poranka to miejsce, gdzie swój charakter miały kształtować przyszłe pokolenia. Tysiące młodych osób z Polski szkoliło się na tej jednostce dajmy tą szansę na przywrócenie tamtych dni.

Fundacja Jack Strong

Razem uratujmy jacht i ocalmy pamięć o legendzie!

Stań się częścią tej historii. Dzięki Tobie legenda Jacka Stronga przetrwa! Dzięki Tobie młode pokolenia odbiorą żeglarską lekcją życia!

Walcz z nami! Razem wielką mamy MOC. Misja na pozór przegrana ma dzięki Tobie szansę na powodzenie. 

Fundacja Jack Strong

Twoja darowizna nie musi być wielka. Wystarczy, że nas wesprzesz, bo tak jak My wierzysz w dzieciaki, wierzysz w drugą szansę, wierzysz, że Ty MASZ MOŻLIWOŚĆ REALNEJ ZMIANY.

Fundacja Jack Strong
Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0215558
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki