SMA nie może odebrać sprawności! Wesprzyj przyszłość Jagody!

Jagoda Drężek

SMA nie może odebrać sprawności! Wesprzyj przyszłość Jagody!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0207266
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jagoda Drężek, 4 latka
Zgierz, łódzkie
Rdzeniowy zanik mięśni
Rozpoczęcie: 1 Czerwca 2022
Zakończenie: 4 Listopada 2023

Opis zbiórki

Jagódka skończyła już trzy latka. Jest naszym skarbem i największą radością. Długo czekaliśmy na jej pierwszy kroczek, lecz czas mijał a córeczka dalej nie podejmowała prób samodzielnego chodzenia. Nic nie wskazywało na to, że za chwilę usłyszymy diagnozę, która rozmyje grunt pod naszymi nogami... 

Jagoda Drężek

Zaczęliśmy szukać pomocy, by znaleźć przyczynę. Jednak nasze próby w dużej mierze były bezskuteczne. Rutynowe badania na nic nie wskazywały, a objawy nie ustępowały. Wszystko się wyjaśniło w czerwcu 2021. Usłyszeliśmy diagnozę – rdzeniowy zanik mięśni. To było straszne. Choroba, o której tyle się słyszy w ostatnim czasie dotknęła naszą córeczkę, naszą rodzinę i zburzyła nasz dotychczasowy świat.

Jagoda Drężek

Walka z SMA jest żmudna, trudna i niezwykle kosztowna. Na najdroższy lek już za późno dla naszej Jagódki. Co cztery miesiące córeczka przyjmuje lek podawany przez punkcję lędźwiową. Nieodłączną częścią jest rehabilitacja, sprzęty ortopedyczne i turnusy. Większość tych działań wymaga nakładów, które zaczynają przerastać nasze możliwości finansowe. Choć staramy się jak możemy, coraz częściej stajemy przed wyborem między niezbędnymi potrzebami. Prosimy o pomoc, która wesprze naszą walkę o jak najbardziej samodzielną przyszłość córeczki.

Nasza rzeczywistość uległa ogromnej zmianie, z której się nie wycofamy. Musimy zrobić wszystko, by w tej niezwykle trudnej sytuacji odnaleźć się i radzić sobie jak najlepiej.

Olga i Łukasz – rodzice Jagódki

Jagoda Drężek

➡️ Jagódka jest też na Facebook'u 

➡️ Zbiórkę możesz wesprzeć również za pomocą licytacji ! 
➡️ Licytacja Armii Eryka dla Jagódki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0207266
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki