To ostatni moment, aby zawalczyć o samodzielność Janka! Operacja jedynym ratunkiem!

Jan Cycoń

To ostatni moment, aby zawalczyć o samodzielność Janka! Operacja jedynym ratunkiem!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0325373
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja ortopedyczna kręgosłupa, przejazd, pobyt

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jan Cycoń, 17 lat
Katowice, śląskie
Przepulikna oponowo-rdzeniowa, skolioza piersiowo-lędźwiowa lewostronna, niedowład wiotki kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 18 Sierpnia 2023
Zakończenie: 6 Lutego 2024

Opis zbiórki

Nasz nastoletni syn potrzebuje natychmiastowej operacji! Sprawa jest poważna, bo skolioza osiągnęła już 90 stopni. To ostatni moment, aby ją zatrzymać i skutecznie pomóc Jankowi. Błagamy, pomóżcie nam uzbierać astronomiczną kwotę, która jest poza naszym zasięgiem!

Janek urodził się z rozszczepem kręgosłupa. Porusza się głównie na wózku. Tylko przy pomocy ortez i  czwórnogów może wykonać kilka samodzielnych kroków. Niestety to wszystko... 

Jan Cycoń

Jednym z wielu skutków rozszczepu kręgosłupa jest postępująca skolioza, która może doprowadzić do problemów z sercem oraz oddychaniem. Przeraża nas myśl, że w przyszłości mogą wystąpić dodatkowe problemy zagrażające jego życiu!

Lekarze apelują, że operacja musi odbyć się jak najszybciej, bo później może być już za późno. Kości Janka nie są jeszcze całkiem sztywne, co daje szansę na powodzenie zabiegu. Nie zostało jednak zbyt dużo czasu, a każda zwłoka działa tylko na niekorzyść naszego dziecka! 

Jan Cycoń

Po wielu trudach, konsultacjach, poszukiwaniach otrzymaliśmy w końcu realną ofertę pomocy. Tylko specjalistyczna klinika w Niemczech ma możliwość przeprowadzenia operacji w taki sposób, aby nie doszło do poważnych powikłań, jak całkowite usztywnienie ciała Janka.

Samodzielność to najważniejsza rzecz w całej przyszłości naszego syna. Wiemy, że nas kiedyś zabraknie, dlatego teraz musimy zrobić wszystko, aby wzmocnić jego niezależność. Błagamy, pomóżcie nam zawalczyć o przyszłość Janka!

Rodzice

Jan Cycoń

Możesz pomóc także poprzez licytacje!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0325373
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki